Pojďte na univerzitu! No tak, Craiova! , Voluntari - Craiova, ale zápas se nebude hrát na Voluntariho stadionu, ale bude se hrát v Chiajně.

Astazi se joaca returul in a doua semifinala din Cupa Romaniei, Voluntari - Craiova, insa meciul nu se va juca pe stadionul lui Voluntari, ci se va juca la Chiajna. 

V základní části Craiova dokázala vyhrát zápasy s Voluntari, 5:0 doma, 1:0 venku. Craiova má v zápasech s Voluntari dobrou bilanci, pouze dvě porážky a Craiova vyhrála pětkrát. Letos po skončení základní části hrály oba týmy v různých sériích. Dobrovolníci hráli ve skupině playout. Tým má aktuálně 30 bodů a pár bodů mu chybí v boji s Poli Temešvár, prvním týmem pod ním. Craiova skončila mimo evropská místa, až na pátém místě v play off. I kdyby prohrál zápas na turné, stále má Craiova velké šance na to, aby se kvalifikoval. Craiova bude hrát bez Bancua, velmi dobrého záložníka, který jeho absenci jistě pocítí. Chybí také Briceag. Pro Multescu to může být poslední zápas na lavičce Craiova, tým se už připravuje na novou sezonu. Ale jistě, aby nebyla sezona promeškaná, Multescu ví, jak své hráče motivovat. To 1-0 získané Voluntari je velmi nebezpečné, Craiova může toto skóre snadno vrátit. Niculescu se navíc dnes nemůže spolehnout na obránce Filipova a Acsinteho, oba v letošní sezóně nastoupili do 25 zápasů. Chybět bude i útočník Vodut, ale nejdůležitější absencí je mozek týmu Cernat. Ve hře týmu Voluntari, který myslí spíše na současnost a příští sezónu 1. ligy, nebude vůbec žádná vize, takže si myslím, že se více soustředí na zápasy playout, kde má odehrát ještě čtyři zápasy.

Půjdu dál vítězství Craiova. || 540

591da4d0546be_1495114960.png