Hertha musí bránit minimální výhodu v Brondby

Hertha pouze jedno vítězství v zápase na turné s Brondby. Němci byli favorité a kdo spoléhal na jednoduché vítězství, nelitoval, ale většina lidí očekávala jasnější vítězství. Je pravda, že Hertha hrála po celý zápas dobře a nedovolila Brondbymu skórovat, ale německý tým mohl být nyní v mnohem lepší situaci, kdyby se mu podařilo vstřelit další gól. .

 

Kdo sledoval první zápas, asi si pamatuje, že Němci po vítězství moc neslavili. Nejpesimističtější ale musí vzít v úvahu morálku berlínského týmu vzhledem k jeho posledním výsledkům z předchozí sezony a těm z přípravných zápasů. Hertha nevyhrála žádný z posledních zápasů v lize a v přípravách ji zdemoloval AZ Alkmaar. Naštěstí pro něj se zdálo, že trenér Pal Dardai se může spolehnout na většinu svých hráčů, z nichž většina už byla zraněná.Přestože šampionát v Dánsku již začal, Brondby doma Herthy nedokázal překvapit. Sezóna v Německu ještě ani nezačala a Hertha byla extrémně demoralizovaným týmem. I tak Brondby prohrál. Na první pohled se věci nevyvíjejí dobře

 

Vedran Ibisevic si-a salvat echipa in tur, bosniacul fiind cel mai in forma jucator din lotul lui Hertha in acesta moment. Din fericire, antrenorul Pal Dardai se pare ca se va putea baza pe cei mai multi din jucatorii sai, majoritatea celor accidentati fiind deja refacuti.

 

 

In ciuda faptului ca in Danemarca a inceput deja campionatul, Brondby nu a reusit sa produca o surpriza la Hertha acasa. Sezonul nici macar nu a inceput deja in Germania, iar Hertha era o echipa extrem de demoralizata. Chiar si asa, Brondby a pierdut. La prima vedere, lucrurile nu stau bine.

 

Ale Brondby hrál v Berlíně velmi dobrou hru. Problém je v nekonzistentnosti, kterou tým ukázal v této sezóně.

 

 

Sázka

 

Je to tak je těžké odhadnout, kdo zápas vyhraje, a proto je lepší sázet na vstřelené góly. Věřím, že se vytvoří více příležitostí a padne více než 2,5 gólu ( Unibet nabízí kurz 1,95).