Hibernian - Greenock Morton, titlul incă se dispută !

Hibernian

58db0a3d237fa_1490750013.jpg
Domácí minulý víkend dosáhli důležitého výsledku, když vyhráli doma proti Falkirku (2:1), což je staví do fantastické formy a zajišťuje jim pozici lídra v tabulce.

Toto vítězství se stalo 4. zápasem bez porážky ve všech soutěžích, ale také utrpěli porážku na hřišti St. Mirren (2-0), což je jediný negativní výsledek za posledních 18 zápasů. Je v semifinále Skotského poháru, kde se utká s Aberdeenem.

Vzhledem k tomu, že je Hibernian na prvním místě s celkovým počtem 58 bodů, není na druhé místo vůbec zatlačen, protože Falkirk je dnes večer od svých soupeřů vzdálen 10 bodů. Doma neměli nejlepší výsledky, ale od začátku října jsou neporaženi, v posledních 12 zápasech ve všech soutěžích získali pouze 5 remíz a na mistrovství vyhráli 5 zápasů a 6krát remizovali z posledních 11. hry.

Pe teren propriu nu au avut cele mai bune rezultate, dar sunt neinvinsi de la inceputul lunii octombrie obtinand doar 5 remize in ultimele 12 meciuri in toate competitiile, iar in campionat au castigat 5 partide si au remizat de 6 ori in ultimele 11 jocuri.

Greenock Morton

thumb_58db0a2a1725d_1490749994.jpg
V této sezóně zapůsobili svými výkony, protože minulou sezónu skončili mimo zónu play-off a aktuálně jsou na 3. místě v tabulce. Jak jsem již zmínil v řádcích výše, jsou na tom bodově s 2. místem, rozdílem je rozdíl branky, ale mají o dva zápasy méně než oni a jeden proti domácím. Vždy se mohu vrátit do boje o titul.

Dnešní vítězství na Easter Road by snížilo bodový rozdíl na 7 a měli by výhodu zápasu, který ještě musí odehrát. Poslední výlet byl zklamáním, protože prohráli na hřišti Dunfermline (1:0), díky čemuž mají dvě výhry, dvě remízy a dvě porážky v posledních 6 hrách ve všech soutěžích. Výsledky venkovních zápasů jsou následující: 3 výhry, dvě remízy a jedna porážka z posledních 8 zápasů.


Tip: Oba týmy skórují @ 2,40