Inca o cota marita pentru victoria Romaniei contra Armeniei

Podle očekávání online sázkové kanceláře | || 530 profita de meciul Romaniei cu Armenia pentru a oferi diverse promotii, unele menite sa atraga clienti noi.
 
To je také případ Betfairu (klikněte zde pro recenzi), který nabízí mnohem vyšší kvótu pro „trikolóry“, aby vyhráli zítřejší venkovní zápas. Je k dispozici pouze lidem z Rumunska, kteří se zaregistrují na Betfair dnes nebo zítra až do času zápasu pomocí propagačního kódu ZSKM32. Pokud je tedy normálně kurz na výhru Rumunska 2,05, zvýšený kurz je 7,00. Pokud se však zaregistrujete pomocí tohoto bonusového kódu, již nebudete mít nárok na registrační bonus.
 promotii si bonusuri betfair

Pro tuto sázku můžete vložit libovolný vklad, ale pro tuto akci se kvalifikuje maximálně 10 eur. Zbytek vkladu se vynásobí tímto normálním kurzem, který je aktuálně 2,05. Sázka, podle které Rumunsko vyhraje, musí být uzavřena před živým přenosem (před začátkem zápasu) na trhu „Sportovní sázky“, nikoli na „Výměně“. Na lístku musí být také sám. Peníze získáte z normální kvóty hotovosti na účtu a peníze získané ze zvýšené kvóty získáte bonus. Musí být spuštěn pouze jednou minimálně 1,5, podmínky běhu musí být splněny do 90 dnů. Pro srovnání, pokud se zaregistrujete na Betfair bez zadání jakéhokoliv kódu, maximální bonus je 200 eur, vklad + bonus musí být skočen 3x při minimálním kurzu 1,5. Závěrem lze říci, že tato akce se nám zdá lepší, zvláště když Rumunsko má velké šance na výhru.

Pokud „trikolóry“ zítra nezískají všechny 3 body, váš vklad bude vrácen, maximálně do výše 10 eur. Musí být také spuštěn pouze jednou před odstoupením, přičemž lhůta pro provedení je 90 dnů. Jak je-li sázka vítězná, tak i poražená, musí být obrat uskutečněn na trhu „sázkových sázek“. Pokud umístíte sázky na burze, nebudou při obchodování brány v úvahu. Pokud je na vašem tiketu několik výběrů, alespoň jeden musí mít minimální kurz 1,5, aby bylo možné počítat s hodem. Na svém účtu můžete mít několik bonusů současně, ale aktivní může být pouze jeden.
 

Využijte tuto akci nyní!