Incearca si tu promotiile poker Unibet septembrie 2017

Iubitorii pokerului online au avut ocazia de a genera profituri substantiale in precedentele luni datorita promotiilor casei Unibet. Pro tento měsíc nám online dům nabízí dvě akce.
 

1. Zářijová mise


Každý měsíc Unibet Poker představuje misi, která zahrnuje 5 kroků, po každém obdržíme odměnu. V září je splnění prvního, druhého a čtvrtého kroku odměněno bonusovými body, body, které lze v případě dostatečného množství vyměnit za hotovost a po dokončení třetího a čtvrtého kroku získáme vstupenku do pokerového turnaje. || 536
 
Kroky musí být dokončeny v pořadí, každý má 3 požadavky, které lze splnit v libovolném pořadí, jaké chceme. Odměnou za první krok je 35 bonusových bodů, za druhý 100 bonusových bodů a za čtvrtý 200 bonusových bodů. Tyto body jsou ztraceny pouze v případě, že se uživatel nepřihlásí do pokerové herny po dobu 90 dnů.
 
Většina kroků je snadno proveditelná. Existují také některé obtížnější požadavky v tom smyslu, že k jejich splnění je zapotřebí více testů, ale nemyslíme si, že by byl problém je splnit.
 
thumb_59ad04fb085e1_1504511227.png
 
Nejobtížnějším požadavkem v prvním kroku je tedy ten, podle kterého musíte vyhrát 5 hand v jakékoli cash game, když máte vedle sebe tlačítko dealera. Ve druhém kroku je požadavkem, který by nám mohl způsobit problémy, zdvojnásobení vkladu, ze kterého jste začali v jakékoli cash game Omaha Banzai. V případě, že jste nikdy nehráli Banzai, hru, kterou najdete pouze na Unibetu, řekněme, že je to podobné jako Hold'em.
 
Pro čtvrtý krok dva jsou požadavky, které nám způsobují určité problémy. V první musíme vyhrát, ve 3 dnech ze 7, alespoň 3 handy Showdownem v jakékoli cash game, a ve druhé musíme 10krát trefit flop (s kartami v ruce) v jakékoli Omaha Banzai. cash game, pro totéž udělat další den v Holdanza Banzai.
 
Odměnou za třetí krok je vstupenka do pokerového turnaje s garantovanou hodnotou 1 000 eur, zatímco posledním krokem je vstupenka do pokerového turnaje s garantovanou hodnotou 3 000 eur. I zde máme nějaké náročné požadavky, ale nic, co by nesplnil ani pokerový začátečník. || English 550
 
Nejnáročnějším požadavkem ve třetím kroku tedy je, že musíme vyloučit alespoň jednoho hráče z nefreerollového bounty turnaje. V posledním kroku dva jsou požadavky, které by nám mohly způsobit problémy. V prvním z nich jsme požádáni, abychom vyhráli 5 hand, když máme tlačítko dealera vpředu v jakékoli cash game, abychom mohli splnit další za 3 dny. První den tedy musíte dokončit sit & go, druhý den musíte vyhrát 5 hand, když máte druhý den Big Blind, takže třetí den můžete hrát turnaj bez freerollu. Turnaje s garantovanými cenami 1 000 a 3 000 eur se budou konat začátkem příštího měsíce, pravděpodobně 3. října večer.
 

2. Vydělejte peníze nebo tiket na Unibet Open


Pokerová aplikace Unibet má novou hru s názvem King of Flips, ke které máte přístup zdarma, pokud vyhrajete bronzové, stříbrné a zlaté žetony, v závislosti na výši vkladu. Čím hodnotnější žetony, tím hodnotnější ceny. Akce platí do 30. září.
 
thumb_59ad051cb2e70_1504511260.png
 
Jediné, co musíte udělat, je || 560 participi la jocuri de poker pe bani reali (Cash Games) a získat co nejvíce žetonů. Za jeden den můžete vyhrát maximálně 3 bronzové žetony, 3 stříbrné žetony a 3 zlaté žetony. Bronzový žeton obdržíte, když uvidíte 50 flopů (s kartami v hand) v cash hrách s nízkými sázkami, stříbrný, když děláte totéž ve hrách se středními sázkami, a zlatý žeton, když děláte totéž v cash hrách s vysokými sázkami.
 
Vstupy NL4 jsou považovány za hry s nízkými sázkami; NL10; Omaha4; Omaha10; Banzai Hold’em NL1; Banzai Hold’em NL5; Banzai Omaha NLO1 a Banzai Omaha NLO5. Střední sázky jsou cash games NL25, NL50 a NL100 Hold'em; Omaha PL25, PL50 a PL100, respektive Banzai Hold’em NL20 a Banzai Omaha NL20. Za vysoké sázky se považuje Hold’em NL200, NL400 a NL800, ale také Omaha PL200; PL400 a PL800.
 
Postup na 50 flopů bude uložen do konce následujícího dne, takže pokud nedosáhnete 50 flopů během jednoho dne, můžete se vrátit další den a pokračovat ve hře a vyhrát token. Pokud však nebudete hrát další den, žádná postupová hra nebude resetována. Jakmile vyhrajete alespoň jeden žeton, můžete jej použít v minihře Poker Flips. V této hře vy a král flipů (soupeř) dostanete po dvou kartách a poté se rozdají flop, turn a river jako v běžné pokerové handě.
 

Ocenění


Po každé hře máte možnost vyzvednout si cenu nebo ji riskovat pro vyšší výhru hraním další handy. Pokud budete mít štěstí, můžete hrát až 8 her denně a získat hlavní cenu, která se liší v závislosti na tokenu, který máte (bronz, stříbro nebo zlato). V prvních 7 hrách tedy získáte bonusové body, protože po posledním kroku vyhrajete 35 eur, pokud použijete bronzový token, 350 eur, pokud použijete stříbrný, a balíček na Unibet Open Bucharest v hodnotě 2 000 eur, pokud použijete zlatý žeton.
 

Připojte se nyní ke dvěma pokerovým akcím Unibet