Kde jsi, Reale? Tipy dne

Ve středu večer ztratil Real Madrid první místo v La Lize. Poté, co Barcelona doma rozdrtila Gijon (6:1), byl Real nucen porazit Las Palmas o něco později, ale nepodařilo se mu to. Las Palmas bylo velmi blízko velkému vítězství, dvojka Cristiana Ronalda nakonec udržela Madrid při životě.

Real tedy tento víkend cestuje do Eibaru a je na druhém místě kvůli dvěma bodům ztraceným ve středu a už si nemůže dovolit špatné kroky, pokud chce být na konci sezóny korunován šampionem.

Zinedine Zidane však hodně bolí hlava. Ve skupině povolaných hráčů k utkání chybí Gareth Bale, který si odnesl "červenou" s Las Palmas, Alvaro Morata kvůli hromadění žlutých karet a překvapivě i Cristiano Ronaldo, který má podle všeho svalové problémy. Nic vážného, ​​to je pravda, ale Zidane ho raději ušetří na úterní návrat s Neapolí. A kromě důležitých absencí madridského týmu je dalším faktorem, který se v poslední době ukazuje jako velmi důležitý, únava nahromaděná hráči Realu. Po nabitém zápase je snadné pochopit, proč tým hraje.

Si pe langa absentele importante din colectivul madrilenilor, un alt factor ce s-a dovedit a fi foarte important in ultima vreme este reprezentat de oboseala cumulata de catre jucatorii celor de la Real. Dupa o perioada cu foarte multe jocuri, este usor de inteles de ce jocul echipei scartaie pe alocuri.
 

58ba6f1a1e010_1488613146.jpg


Eibar lze naopak zařadit mezi jedno z odhalení sezóny. Na turné oba týmy remizovaly na Santiago Bernabeu (1-1), Real měl velké bolesti hlavy. Eibar je na 7. místě a usiluje o umístění na evropských příčkách. Vývoj týmu v této sezóně byl mnohem vyšší, než se očekávalo, a vidím, že proti týmu z hlavního města předvedli dobrý zápas.
Ve 3 z posledních 5 zápasů Eibar neinkasoval gól!!!

S největší pravděpodobností zaútočí Real s Asensiem, Benzemou a Jamesem. Nebo s Lucasem Vazquezem místo Jamese. V každém případě bude mít Real potíže s obranou obrany Eibaru.

Tipy: Méně než 3,5 gólu (1,50 @ Fortuna) /
Přes 9 rohů (1,85 @ Fortuna)