INFOGRAFIC: Care este cea mai profitabila echipa din Bundesliga?

Sezonul 2016-2017 din Bundesliga s-a incheiat si este momentul sa tragem linie si sa aflam care a fost echipa care ti-ar fi putut aduce cele mai mari castiguri daca ai fi pariat pe ea constant, statisticile sezonului, surprizele si multe alte informatii nu doar de interes prin prisma unei priviri de ansamblu asupra sezonului trecut, dar si prin intelegerea unor specificitati ale campionatului din Germania care te vor ajuta sa pariezi corect pe sezonul 2017-2018, care va incepe in luna august.

Jak jsem řekl, udělat statistiku na konci vydání je velmi důležité z hlediska příští sezóny, jen je velmi obtížné tyto údaje najít, a to i pro vrcholné šampionáty. Pro nějaké neohrabané statistiky budete muset vyhledat alespoň 5 webů, které se tímto zabývají, protože je těžké uvěřit, že jeden web vám ukáže více než 10 opravdu důležitých informací o právě skončené sezóně. || 529 = ==

Jakmile si ale přečtete tento článek, nebudete muset hledat jinde, protože jen na Intelbetu najdete tak podrobné statistiky top šampionátů. Kromě toho vám představujeme částku peněz, kterou byste vyhráli / prohráli, kdybyste v každém kole vsadili na vítězství, respektive na rovnost určitého týmu.

Vstřelené góly

V této sezóně Bundesligy padlo 877 gólů. Nejlepší útok i nejlepší obrana patřily podle očekávání mistrovskému Bayernu Mnichov. Darmstadt měl nejhorší útok a Werder Brémy nejslabší obranu. Také v nejméně 26 zápasech Werder Brémy byly vstřeleny alespoň 3 góly, přičemž Hertha Berlín a Schalke mají nejméně zápasů s více než dvěma góly (14).

• První polovina

Padlo 381 gólů, Bayern Mnichov je se 40 góly první na špici a tady. Na opačném pólu byl Darmstadt s pouhými 11 úspěchy. Nejlepší obranu měl Bayern Mnichov (14 branek) a nejhorší Werder Brémy (34 branek). Nejvíce gólů bylo vstřeleno mezi 31-45 minutami (143) a nejméně mezi 16-30 minutami (118).

V intervalu 0-15 vstřelil nejvíce gólů Dortmund (16) a obdržel je Werder Brémy (11). V intervalu 16-30 vstřelil nejvíce gólů Bayern Mnichov (19) a obdržel Wolfsburg (13), zatímco v intervalu 31-45 vstřelil nejvíce gólů Werder Brémy (14) a obdržel Freiburg (15).

• Druhá polovina

Padlo 496 branek, Bavoři jich nastříleli 49, dostali jen 7. Nejméně branek (17) vstřelil zdaleka nejslabší obranu Darmstadt se 45 inkasovanými brankami. Nejvíce bylo vstřeleno mezi minutami 75-90 (232 gólů) a nejméně v intervalu 46-60 (136 úspěchů).

V intervalu 46-60 vstřelil nejvíce gólů Dortmund (14) a obdržel Darmstadt (14). V intervalu 61-75 nejvíce gólů vstřelil Bayern Mnichov (14) a obdržel Darmstadt (15), zatímco v intervalu 76-90 vstřelil nejvíce gólů také Bayern Mnichov (23) a obdržel Ingolstadt (23). ).

Žluté karty

Nejvíce žlutých karet viděl Frankfurt (85) a nejméně Bayern Mnichov (47). Dortmund a Wolfsburg obdržely každý 7 žlutých karet v první čtvrthodině, Frankfurt 10 žlutých karet mezi 16. a 30. minutou a Kolín nad Rýnem nejméně 17 v intervalu 31-45. Augsburg nastoupil po přestávce příliš motivovaný, do 60. minuty inkasoval 13 žlutých karet, Ingolstadt inkasoval 20 žlutých karet v období 61-75, aby Frankfurt viděl varování za poslední čtvrthodinu 33krát. V první polovině bylo uděleno 395 žlutých a ve druhé 779.

Cartonase rosii

Nejvylučovanějším týmem Bundesligy byla v minulé sezóně Mainz, který dostal 7 červených karet, zatímco Bayern Mnichov ukončil každý zápas naplno. Zajímavé je, že všech 6 vyloučení, které Ingolstadt utrpěl, přišlo v poslední čtvrthodině. Z 56 vyloučení bylo 13 zaregistrováno v prvním poločase a 43 ve druhém poločase. V první polovině bylo vidět 13 těchto červených karet.

Rozhodčí

Nejdůležitějším rozhodčím byl Felix Brych, který v 18 zápasech udělil 85 žlutých karet s průměrem 4,78 žlutých karet na zápas. Patrick Ittrich měl nejvyšší průměr žlutých karet na zápas (5,7). Jeho spoluhráč Benjamin Cortus však hrál pod psa. Pokud jde o červené karty, Giudo Winkmann vyloučil ve 13 rozhodovaných zápasech nejméně 7 hráčů.

Roh

Z rohových kopů nejvíce těžil Bayern Mnichov (243), následovaný Dortmundem (208) a Augsburgem (106). Nejméně rohů proti měl Bayern Mnichov (98), těsně následovaný Dortmundem (99), zatímco Darmstadt (222) viděl nejvíce rohů. || Čeština: 584

Další statistiky

Bayern Mnichov skóroval většinu času na brankovišti (222), zdaleka nejméně šancí měl Darmstadt (93). Co se týče brankářských parád, Darmstadt zachránil brankář 126krát, zatímco gólman Lipska měl na kontě jen 58 zákroků. Lipsko bylo také nejčastěji přistiženo v ofsajdu (115krát), zatímco Hertha Berlín čelila této situaci pouze 54krát.

Překvapení

V bundesligové sezóně, která právě skončila, jsem měl 22 překvapení, což znamená týmy, které převažovaly s šancí na výhru vyšší než 4,00. Darmstadt je na prvních dvou pozicích v tomto žebříčku, pódium dokončil Ingolstadt, dva sestupující přímo.

Tým, který způsobil nejvíce překvapení, byl Darmstadt, následovaný Ingolstadtem. S výjimkou Bayernu Mnichov a Dortmundu ani Kolín nad Rýnem ani Leverkusen nepřekvapily. || Česky: 594

Ziskové týmy

Nechali jsme za sebou to, co nás nejvíce zajímá, totiž týmy, které by nám přinesly zisk, kdybychom v každém kole vsadili stejnou sázku (řekněme 100 lei) na to, že vyhrají, respektive že budou remízovat.

• Vítězství

Jak můžeme vidět z infografiky výše, Lipsko bylo nejziskovějším týmem Bundesligy, pokud jsme jejich vítězství umístili v každém kole. Následovaly ji Werder Brémy, Hoffenheim a Freiburg. Pokud bychom k této strategii přistoupili, z 18 týmů by nám prospělo 6.

• Rovná se

Přestože v tomto vydání získal pouze 7 remíz, Bayern Mnichov by nám přinesl docela velký zisk, kdybychom se v každém kole rozhodli v jeho zápase remízovat. Je to proto, že šance na většinu získaných remíz byly samozřejmě nadprůměrné. Největší zisk, pokud bychom přistoupili na tuto taktiku, by byl Hoffenheim, následovaný Kolínem nad Rýnem a Dortmundem. Nejméně 7 týmů by nám prospělo, kdybychom se umístili v každém kole, které by losovaly.

S největší pravděpodobností budou některé statistiky v příští sezóně respektovány, takže budou moci generovat poměrně vysoký zisk, pokud správně odhadnete, které to budou.