Žebříček Clash of suseds

Biletul zilei de  astazi va contine doua partide din campionatele de top ale Europei, in fiecare dintre acestea gazdele avand o forma de invidiat pe teren propriu. 

Začneme "Derby della Capitale", které se hraje mezi Laziem Řím a AS Řím. "Wolves" jsou na druhém místě s 29 body, zatímco Lazio je o bod méně. Utkání začne v 16:00, vysílá ho Digisport 1. Lazio ztratilo v posledních 5 fázích Serie A pouze dva body, zatímco z předchozích 6 domácích zápasů vyhrálo 5.

Na druhou stranu tým trénovaný Lucianem Spalletiim má dvě vítězství, dvě remízy a 3 porážky ve venkovních zápasech této sezóny Serie A. „Pokud 3 remízy. Vzhledem k tomu, že v derby je velká hrdost, lze zaznamenat jakýkoli výsledek. Ve 3 z předchozích 4 přímých schůzek jsme měli cíle na obou stranách a myslím, že se to stane nyní.

Další zápas na tiket dne se střetne s Evertonem a Manchesterem United. Startuje se v 18:00, vysílá jej Dolcesport 2. Oba týmy jsou na 6. a 7. místě, vzdálenost mezi nimi je jeden bod. Everton doma neprohrál jediný ligový zápas, 3 vyhrál a 3 remizoval. Na druhou stranu Manchester United vyhrál 5 remíz v posledních 7 zápasech ve všech soutěžích, zatímco v předchozích 5 venkovních zápasech Premier League je bilance dvě výhry, jedna remíza a dvě porážky. Manchester United vyhrál 4 z posledních 5 přímých oficiálních zápasů a Everton jeden. "Karamelky" skórovaly ve 3 z předchozích 4 domácích zápasů a věřily, že i dnes prorazí "ďábelskou" bránu.