Inregistrarea si efectuarea primului depozit la Superbet

Cu siguranta ai auzit de agentiile offline Superbet, destul de apreciate de pariori. Dorind sa fie si mai aproape de clienti, tato sázková kancelář se vyvinula také v online prostředí, takže si mohou užívat sázení kdykoli během dne nebo v noci.

 

Vstupem na stránky Superbet si hned na první stránce všimnete nejvíce sázených událostí dne, ale také dalších událostí v nabídce. V horní části objevíte možnost registrace, napsanou žlutě na červeném pozadí. Po otevření si všimnete, že budete mít 3 kroky k dokončení procesu a k úspěšnému vytvoření účtu Superbet. V každém z těchto 3 kroků budete muset vyplnit několik dat, takže nemusíte se bát, že tento proces zabere spoustu času. Mimochodem, jsou to jen dvě, maximálně tři minuty mail

 

La primul pas va trebui sa iti completezi prenumele, numele si adresa de e-mail, po dokončení můžete přejít k dalšímu kroku kliknutím na tlačítko "Další krok". Zde musíte vyplnit CNP, kraj, město, adresa bydliště z bulletinu nebo občanského průkazu, resp. mobilní telefon. Výběrem "Další krok" se dostanete na poslední stránku, která vás požádá o výběr uživatelské jméno a heslo, ale také o opětovné zadání hesla, pro potvrzení.

 

Před dokončením procesu musíte zaškrtnout políčko, podle kterého prohlásit na vlastní odpovědnost, že je vám 18 let staré, přečetli jste si Podmínky a souhlasíte s nimi. Další políčko, které pro vytvoření účtu nemusíte zaškrtávat, je upozornění ze strany Superbet e-mailem nebo SMS o dostupných produktech a akcích || Česky 550

 

59f4457817405_1509180792.png

 

Jeden krok od kompletního registračního procesu na Superbet


Po zadání všech údajů a zaškrtnutí políček, stisknutím tlačítka "Registrovat" obdržíte, obecně maximálně do dvou minut, e-mail na vámi zadanou adresu, který obsahuje aktivační odkaz. Aby byl proces registrace dokončen, musíte přejít na tento odkaz. Nemyslíme si, že musíme upřesňovat, že všechny zadané údaje musí být skutečné, protože do 30 dnů od registrace musíte ověřit svou totožnost zasláním kopie vašeho občanského průkazu na e-mailovou adresu uvedenou na webu Superbet. Jinak bude váš účet zablokován. Je třeba také poznamenat, že je povolen pouze jeden účet ze stejné IP / stejné domácnosti.

 

Po registraci můžete provést vklad i přes agentury


Dupa accesarea linkului din mail te poti bucura de oferta bogata de pariuri sportive, jocuri slot sau de cazino si chiar loto a casei de pariuri online Superbet. Pentru asta trebuie insa sa efectuezi un prim depozit. Pur si simplu, intrand in contul tau pe “Efectueaza o depunere”  vei vedea o fereastra in care vei fi intrebat ce suma doresti sa depui, iar din meniul din stanga poti alege daca vei face depunerea prin agentie sau printr-o metoda online.

 

Vklady prostřednictvím agentur Superbet nevyžadují bankovní kartu, pouze je vyžadován průkaz totožnosti pro ověření identity. Minimální vklad je pouze 10 lei. Možnosti online vkladu a ve výchozím nastavení jsou možnosti výběru, které poskytuje Superbet bankovní karta, virtuální peněženky Skrill a Neteller, Paysafecard nebo bankovní převod. Pro všechny tyto metody je minimum záloha je 20 lei. Superbet si neúčtuje provizi za žádnou z metod. Vklad je okamžitě připsán na váš účet Superbet. Po prvních 3 vkladech budete moci obdržet 100% uvítací bonus až do 500 lei.


Zaregistrujte se u sázkové kanceláře, která vyhrála hlavní cenu roku 2017