Intelbet se rebranduieste! Numele site-ului se schimba in Legalbet: totul despre pariuri sportive!

Breaking news: trecem la etapa urmatoare si imbunatatim brand-ul. Site-ul, sectiunile si designul raman la fel. Intelbet devine Legalbet – site-ul tau numarul 1 despre pariuri sportive. 


Co se změní?|| 529


Numele firmei care detine domeniul, logo-ul si adresa site-ului. Numele site-ului este acum Legalbet, iar adresa site-ului este e-sazkovekancelare.com. 


Důležité: pokud máte naši stránku uloženou jako záložku, nahraďte ji prosím e-sazkovekancelare.com.


Zatímco se přesouváme na novou adresu, stále nás můžete navštívit na staré adrese, protože budete přesměrováni na novou adresu webu e-sazkovekancelare.com. Na novém webu budeme i nadále dělat vše, co je v našich silách, abyste se cítili jako doma!


Zde je logo ve své současné podobě ve srovnání s předchozím logem:


5a7c64633607e_1518101603.jpg


Incantat de cunostinta!


Proč jsem změnil název značky?


Vyvinuli jsme novou strategii a toto je naše šance ji úspěšně uplatnit společně s vámi, blízkými a věrnými přáteli.


Jsme si jisti, že se těmto změnám snadno přizpůsobíte a brzy se vrátíme s důležitými zprávami o naší nové značce sportovního sázení.


Název Legalbet jsme zvolili, protože nejlépe popisuje principy, kterými se řídíme, a hodnoty, kterých se naše společnost hlásí:


  • Legálně působit na hlavních trzích, kde působíme jsou přítomni: Rumunsko, Rusko , Kazachstán a Španělsko
  • Podpora příčin sázení ve vztahu k bookmakerům
  • Poskytování důležitých informací o světě sázení


Co jsou další kroky pro naši novou značku??


Rok 2018 bude rokem, ve kterém se přiblížíme nové pozici na poli sportovního sázení. Vydáme optimalizovanou verzi pro mobilní zařízení, ale s dalšími informacemi se vrátíme v následujících týdnech.


Všechny možnosti, služby a příležitosti zachováme pro fanoušky sportovních sázek. Tipy na sportovní sázení nabízené našimi tipéry, jedinečné centrum sázení, které vám poskytuje cenné informace o nejdůležitějších fotbalových událostech, škola sportovního sázení, neustále aktualizované hodnocení a blogosféra – místo, kde můžete popustit uzdu své kreativitě a můžete sdílet své sázkové zkušenosti s celou sázkařskou komunitou.


Facebookový účet zůstane stejný, změníme pouze logo a název značky. Uděláme maximum pro zachování stejné přátelské atmosféry.


Byli bychom vděční, kdybyste nám sdělili svůj názor v sekci komentářů k tomuto článku. Zvláštní poděkování těm, kteří budou tuto důležitou zprávu sdílet na sociálních sítích!


Děkujeme vám všem, kteří jste byli celou tu dobu s námi!


Legalbet