Intra in clubul VIP Netbet si vei beneficia de promotii exclusive

Od zavedení licenční požadavek pro online sázkové kanceláře za účelem provozování činnosti na rumunském území jsme zaznamenali, že někteří z nich zlepšují své služby, aby si získali srdce uživatelů a stát se oblíbencem Rumunů, pokud jde o dům online.
 
Tyto služby zahrnují propagační akce nebo jiné aspekty, které již na trhu online sázení neexistují. Takovou službu nabízí sázková kancelář Netbet, která nedávno využila VIP službu, abyste se stali členem, stačí poslat e-mail na | || 511 [email protected] VIP manažer vás poté bude kontaktovat, aby vám sdělil, zda máte nárok vstoupit do VIP klubu.
 

VIP club netbet
 

Jaké jsou výhody VIP klubu Netbet?


Jak název napovídá, pokud se rozhodnete být součástí VIP klubu Netbet, budete mít prospěch z exkluzivních akcí, ale nejen to. Tomuto VIP manažerovi můžete denně volat a vsadit si na vyšší kurz nebo provést rychlejší výběr. Pokud se také připojíte do VIP klubu Netbet, budete mít přístup k exkluzivním bonusům a dárkům, těžit z pozvánek na nejlepší sportovní události roku. Kromě toho budete brzy moci uzavírat sázky po telefonu a předtím si promluvit s jedním z poradců Netbet.
 
VIP klub však není jedinou inovativní službou, kterou tato sázková kancelář nabízí. V 9 podsekcích, které se objevují na hlavní stránce kategorie „Sport“, si všimneme té s názvem „Top vítězové“. Zde můžeme vidět 20 nejlepších výdělků za daný týden, měsíc nebo rok a také za poslední 4 týdny, 4 měsíce nebo minulý rok. To by nebylo nic, ale Netbet nám také poskytuje tikety hrané příslušnými sázejícími, což může být velmi užitečné.
 
Netbet top castigatori

S těmito dostupnými žebříčky bychom mohli v aplikaci Microsoft Excel uchovávat statistiky týkající se například 3 největších výdělků za týden nebo spíše nejvyšších kurzů. Když to budeme mít na paměti každý týden, mohli bychom zjistit, která možnost sázení je nejpoužívanější.

Všimli jsme si, že aby byly na tiketu vysoké kurzy, není nutné navrhnout jeden s více než 10 sportovními událostmi, ale jeden s až 5 výběry, každý s kurzem mezi 2,00 a 3,00, ale všechny tyto předpovědi jsou analyzovány velmi dobře. Například z 20 nejlepších výher tohoto týdne si ten s nejvyšším konečným kurzem vybral pouze 3 události, všechny z fotbalu, přičemž šance na každou z nich jsou mezi 3,00 a 4,00. Druhá i třetí nejvyšší celková kvóta zahrnovala pouze 3 hry, žádný z výběrů nebyl fantastický.
 

Závěry

 
  • Cestou k úspěchu bookmakera je nabízet na tomto trhu nové služby, které nikdo jiný nemá k dispozici
  • Jako součást VIP klubu Netbet budeme mít přístup k promo akcím, exkluzivní bonusy a dárky, ale také na podpůrnou službu, na kterou můžeme zavolat, kdykoli potřebujeme
  • Netbet nám také poskytuje seznam největších výdělků daného týdne nebo měsíce, ale také tiket a celkovou částku kurz, ze kterého tato výhra vzešla
  • Tikety s maximálně 5 událostmi, s kurzem maximálně 4,00, mají vyšší šanci na výhru než například ty s více než 10 událostmi; || 538