Intuice versus statistika při uzavírání sportovních sázek

Statistiky vždy hrály důležitou roli při předpovídání výsledek ve sportu, jeho konzultace nám dává větší šance správně předvídat výsledek.
 
Konzultace statistik je samozřejmě prvním krokem, pokud chceme zadat předpověď. Mimochodem, druhým a nejdůležitějším krokem je interpretace této statistiky. Ale to může být chyba a nemáme zde na mysli skutečnost, že nevíme, jak interpretovat triviální statistiku, jako je historie přímých zápasů nebo posledních zápasů, které tyto dva týmy hrály. || English: 533 = ==
 

thumb_59439034f0bc1_1497600052.jpg
 
Mnohokrát chceme před zadáním predikce konzultovat historii několika výsledků těchto oponentů. Pokud například analyzujeme jak historii živých zápasů a posledních zápasů, tak loňský výkon hráčů na tomto turnaji (pokud mluvíme o tenisu) nebo umístění v tabulce (pokud mluvíme o kolektivním sportu). ) je zde možnost závěrů.boje hlava na hlavě. Pak máme dvě možnosti: vzdát se další předpovědi tohoto zápasu nebo se spolehnout na intuici.
 

V jakých situacích se doporučuje spoléhat na intuici?


Intuice, která se více praktikuje v kasinových hrách, nemá ve sportovním sázení příliš mnoho příznivců. To, alespoň pokud mluvíme o sázení před živým přenosem, protože když mluvíme o sázení live, věci mají tendenci se změnit téměř o 180 stupňů. Důležitá je rychlost/nedostatek reakce, to může znamenat rozdíl mezi vysokou a nízkou úrovní. Pokud tedy provedete těžkopádnou analýzu pro živý tenisový zápas, je možné, že dokud nebude připraveno na přestávku, a sázka, kterou jste původně chtěli uzavřít, vás nepřitáhne, a to proto, že je příliš malá / velká cota
 
Apelujeme tedy na intuici, zvláště pokud na zápas položíme předpověď, kterou se od začátku neřídíme. Intuici je dobré využít zejména v individuálních sportech, jako je tenis, v situacích, kdy víme, že určitý hráč je lepší než povrch jeho soupeře, ale také pokud je turnaj, kterého se účastní, důležitý (s mnoho bodů) pro tohoto hráče.sa ne folosim intuitia mai ales la sporturile inviduale, cum ar fi tenisul, in situatiile in care stim ca un anumit jucator este superior pe acea suprafata adversarului sau, dar si daca turneul la care participa este unul important (cu multe puncte) pentru acel jucator.
 
Chtěl jsem to objasnit, protože nezřídka hráč lepší než soupeř na tomto povrchu nehraje na plný potenciál přesně kvůli nedostatku motivace, i když normálně by to mělo to se profesionálnímu hráči nestane. Kdyby všichni hráli v každém oficiálním zápase s maximální motivací, nebylo by tolik překvapení.
 
S motivací souvisí také případy v kolektivních sportech, kdy na konci šampionátu, když jeden ze soupeřů dosáhl svého cíle, toto „nechat to jemnější“, což druhému týmu umožní převzít iniciativu ve hře, zvláště pokud druhý bojuje o sestup nebo o místo v evropském poháru. A v tomto případě je dobré naslouchat naší intuici.
 

Kdy bychom se neměli uchýlit k intuici?


Jak jsme viděli výše, je jen málo případů, kdy doporučujeme spolehnout se 100% na intuici. V opačném případě doporučujeme před zadáním prognózy konzultovat statistiky. Mnoho lidí ale v mnoha případech hodně spoléhá na intuici. Nejčastěji se s nimi setkáváme, když se tým na špici tabulky střetne s jedním ze svého suterénu. Pokud se stane, že tým je známý po celém světě, někteří sázkaři nebudou ani „mluvit“ a tipnou na vítězství oblíbeného týmu bez analýzy statistik. Ale to by ho po hře mohlo stát hodně.
 
Také, pokud jste „na vlně“, pokud jde o správné předpovědi, nespoléhejte se na to, že tato „vlna“ bude zachována, tedy spíše ne dát příliš velký význam statistikám zápasu, protože by to mohlo „spálit“. Nesmíme zapomínat na ty, kteří umístí svůj soulový tým jen proto, že doufají, že dosáhne skvělého výsledku. Také, pokud ráno Neti Sandu v horoskopu předpověděl, že vaše znamení zvěrokruhu bude vydělávat peníze na základě intuice, neznamená to, že se to stane i ve vašem případě.
 

Případy, kdy je intuice kombinována se statistikou


K takovým případům dochází zejména v situaci, kdy máme pocit, že prognóza s vysokým kurzem má velkou šanci na úspěch. Pokud se podíváme na statistiky, zjistíme, že určitý výsledek (pauza / konec nebo správné skóre) se opakoval dvakrát nebo vícekrát v posledních zápasech jednoho nebo více oba týmy nebo dokonce v předchozích přímých setkáních, můžete být v pokušení věřit / doufat, že se tento výsledek v příslušném zápase opakuje. V tomto případě můžete umístit opakující se výsledek, ale se skromnou částkou, po které vás v případě ztráty nebude mrzet.
 

Závěry

 
  • Ve velmi málo případech se doporučuje spoléhat na intuici
  • Analyzujte zápasy, i když je jeden z týmů jasným favoritem
  • Nespoléhejte na fakt, že intuice do té doby vždy přinášela ovoce
  • Nebuď subjektivní ohledně týmu
 

Díky bonusu za registraci je toto ideální místo, kde si můžete procvičit svou sázkařskou intuici