Irsko má proti Francii malou šanci

Francie se v této fázi Eura 2016 kvalifikovala z první pozice ve své skupině a vyhrála ne méně než 7 bodů. Na druhou stranu, Irsko bylo jedním z kvalifikovaných týmů na 3. místě díky 4 nasbíraným bodům.

 

Francouzi, jak už asi víte, nehráli zápas. výjimečnou hrou ve skupinové fázi, ale v průběhu se zlepšili a v tomto zápase jsou jasnými favority. To je docela snadné pochopit, vzhledem k tomu, že dominují Irům v jakékoli části světa a mají výhodu vlastní země. Dále, podaří se superhvězdám z francouzského týmu v tomto zápase zahrát svůj skutečný potenciál? Pogba byl lepší a lepší a Griezmann začal v útoku vyčnívat, ale Francie stále působila dojmem, že dokáže víc. || English: King James Version || ==

 

De fapt, adevarata intrebare este urmatoarea, vor reusi super-vedetele din lotul Frantei sa joace la adevaratul lor potential in acest meci? Pogba a devenit din ce in ce mai bun, iar Griezmann a inceput sa se remarce in atac, insa Franta lasa in continuare impresia ca poate mai mult.

 

 

 

Sázení

 

Irsku se podařilo porazit Itálii, ale Antonio Conte v tomto zápase využil své rezervy, protože už nemohl ztratit první místo. Očekávám ale, že se Irové pokusí co nejvíce bránit a dovedou zápas v prodloužení. Proto si myslím, že dají méně než 2,5 gólu. Unibet nabízí kurz 1,47, pokud na to vsadíte.