Itálie má velmi dobrý podíl v zápase s Německem

Itálie je jedním z nejkrásnějších překvapení tohoto finálového turnaje. Mluvíme zde o týmu bez hvězd a s extrémně vysokým věkovým průměrem. Antonio Conte ale dokázal ze svých žáků dostat to nejlepší, a tak postavil tým, který nyní mnozí považují za favorita proti Německu. Impozantní z prvního zápasu Eura 2016, kdy definitivně porazil Belgii 2:0. Následovalo nové, hůře vybojovatelné vítězství nad Švédskem a překvapivá porážka proti Irsku. Je důležité poznamenat, že v tomto posledním zápase Conte povolal své rezervy. To, co Conte dokázal z taktického hlediska v zápase se Španěly, by se dalo považovat za dílo. Způsob, jakým organizoval své hráče, nedovolil Španělům vytvořit mnoho nebezpečných fází tím, že by bránil aktivitě klíčových lidí, jako je Iniesta.

 

Italia a reusit sa ne impresioneze inca din primul meci de la Euro 2016, atunci cand au invins in mod categoric Belgia cu scorul de 2-0. A urmat o noua victorie, mai greu obtinuta, in fata Suediei si o surprinzatoare infrangere in fata Irlandei. Este important de mentionat ca in acest ultim meci, Conte a apelat la rezervele sale.

 

In faza eliminatorie, insa, Italia revenit la acel joc extrem de inteligent pe care l-am vazut in faza grupelor. Ceea ce a realizat Conte din punct de vedere tactic in meciul cu spaniolii ar putea fi considerata o opera. Felul in care si-a organizat jucatorii nu le-a permis spaniolilor sa-si creeze mult faze periculoase, prin ingreunarea activitatii unor oameni cheie precum Iniesta.

 

Na druhou stranu Německo ani jednou nedokázal porazit Itálii na závěrečném turnaji v osmi zápasech. Pokud jde o vyřazovací fáze, Němci dokázali pokaždé prohrát. Je pravda, že vždy dokázali vytvořit extrémně jednotný tým, který bylo těžké porazit, a tento rok není výjimkou.
 

Sázení

 

Stejně jako v případě zápasu Walesu proti Belgii ospravedlňují kurzy, které mají Italové v tomto zápase, sázku na jejich vítězství. Pokud si chcete vsadit, že Itálie vyhraje, můžete využít kurz 4,00, který nabízí Unibet.