Itálie nebude v zápase proti Španělsku spoléhat na pár hvězd

Alberto Conte, trenér Itálie v tomto období, byl v centru extrémně velkého množství pověstí. Většina publikací uvádí, že odejde do Chelsea, aby nahradil Guuse Hiddinka, ale v tuto chvíli není žádný takový krok dokončen. Conte se tak připravuje na další důležitý test svého týmu: dnešní zápas proti Španělsku. Jak už asi víte, máme co do činění s reedicí finále Eura 2012 || || 530

 

Před 4 lety porazili Španělé Italové se skóre 4:0 vyhrát svůj třetí finálový turnaj a stát se jedním z nejdominantnějších národních týmů v historii tohoto sportu. O dva roky později si ale víceméně dělali legraci sami ze sebe na mistrovství světa v Brazílii, kde vypadli ze skupinové fáze, v podmínkách, v nichž obhajovali titul mistra světa. Ani Itálii se před 2 lety v Brazílii příliš nedařilo, ale nyní oba týmy dokázaly vyhrát kvalifikační skupiny o euro a vkládají velké naděje do nových generací hráčů.

 

Sázkové kurzy na zápas mezi Itálií a Španělskem

 

Sportingbet

Unibet

Winmasters

NetBet

Fortuna

Itálie

2,95

3,20

3,10

3,25 | || 585

3.20

Španělsko

2,30

2,40

2,44

2,40 | || 609

2.375

 

Vicente Del Bosque se například rozhodl začlenit do týmu Sergiho roberta, muže z Barcelony, hráče, který se vyvinul v mnoha rolích v této sezóně pokaždé ohromující. Ve druhém výběru byl také Aritz Aduriz, útočník Athletic Bilbao, hráč, který letos dokázal ve všech soutěžích vstřelit ne méně než 31 branek. Na druhou stranu Diego Costa nebyl do losu zahrnut, což vyvolalo spekulace. Del Bosque však velmi jasně uvedl, že toto rozhodnutí bylo způsobeno Costovými fyzickými problémy a nikoli jeho špatnými výsledky v národním týmu. Zmínit se o tom, že Španělsko má problém v útoku, kde mu chybí hráči hodnot těch z mála. před lety. Pryč jsou časy, kdy David Villa a Fernando Torres terorizovali jakoukoli obranu na světě. Nyní se budou muset Španělé spolehnout na Paca Alcacera, Alvara Moratu nebo Aritze Adurize. Zda se některému z nich podaří prosadit se kategoricky v prvním týmu, se teprve uvidí.

 

Pentru ca tot am vorbit despre Costa, trebuie sa mentionam ca Spania are o problema in atac, acolo unde duce lipsa de jucatori de valoarea celor de acum cativa ani. Duse sunt vremurile in care David Villa si Fernando Torres terorizau orice aparare din lume. Acum, spaniolii vor trebui sa se bazeze pe Paco Alcacer, Alvaro Morata sau Aritz Aduriz. Ramane de vazut daca vreunul dintre acestia va reusi sa se impuna categoric in prima echipa.

 

Antonio Conte si zase vybral Jorginha, hráče Neapole, ale také Thiaga Mottu, ale nebude se moci spolehnout na Andreu Barzagliho a Marca Verrattiho, oba jsou zraněni. tento bod. Ale ofenzivně by se italský tým na první pohled zdál mnohem schopnější než tým Španělska, s hráči jako Federico Bernardeschi, Giacomo Bonaventura, Antonio Candreva, Eder, Stephan El Shaarawy, Ciro Immobile, Lorenzo Insigne, Graziano Pelle nebo Simone Zaza. Zápas mezi těmito dvěma týmy se hraje dnes večer ve 21:45.