Joaca gratuit la Betfair si castiga 250 000 Kčsaptamanal

Casa de pariuri Betfair ne stimuleaza la maximum simtul parioristic, venind cu probabil cea mai buna promotie oferita de o online bookmaker in ultima vreme.
 

58f1d2f94fd34_1492243193.jpg
 

Kolik stojí registrace do tohoto turnaje?


Od tohoto víkendu sází do konce sezóny Premier League týdenní jackpot v hodnotě 250 000 Kč. Nejvíce fascinující je, že účast je zcela zdarma, jediným požadavkem je mít účet na Betfair. Je zřejmé, že není snadné získat jackpot, pro který musíte vybrat 8 hráčů, kteří vstoupí do příslušné fáze Premier League (Anglie). Pokud se to nikomu nepodaří trefte všech 8 žetonů, uživatel, který uhodl nejvíce žetonů, bude vybrán s cenou 2 500 lei v hotovosti a 10 nejlepších v žebříčku obdrží bonus 25 lei.
 
58f1d2991a2f4_1492243097.png
 

Jaký je mechanismus soutěže?


Každý hráč se bude moci registrovat pouze jednou týdně. V nepravděpodobném případě, že dva nebo více uživatelů uhodne všech 8 žetonů, bude jackpot ten, který je nejblíže správné odpovědi na bonusovou (remízovou) otázku. 8 zápasů vybraných pro tento víkend Betfairem je: Crystal Palace - Leicester; Stoke - Trup; Sunderland - West Ham; Watford – Swansea; Southampton - Manchester City; West Bromwich - Liverpool; Manchester United - Chelsea a Middlesbrough - Arsenal. Pro každý zápas musíte určit střelce z těch, které vybral Betfair (nejlepší 3 oblíbené góly v každém týmu). Jinými slovy, pokud jeden z 8 zápasů skončí remízou, nikdo nebude moci získat jackpot.
 
Pokud dva nebo více uživatelů uhodne všech 8 střelců, bude zohledněna odpověď na nerozhodnou otázku, což vyžaduje předvídat minutu prvního gólu v zápase mezi Crystal Palace a Leicesterem. Pokud jste si vybrali hráče, ale mezitím zjistíte, že nebude hrát nebo se domníváte, že někdo jiný pravděpodobně dá gól, a hra ještě nezačala, můžete svou volbu změnit až 5 minut před začátkem hry. Chcete-li zjistit výsledky, přejděte do sekce "Výsledky". Konkrétní kolo můžete vybrat pomocí autora posuvníku nebo šipek. Pokud vybraný hráč v tomto zápase nehraje, nebudete mít nárok na jackpot 250 000 lei, ale zůstanete v závodu o 2 500 lei.
 
Tato soutěž, ve které máte možnost vyhrát 250 000 lei, jistě přiláká mnoho sázkařů, zvláště vezmeme-li v úvahu, že účast je zdarma. Samozřejmě je docela obtížné získat jackpot, ale není vůbec nemožné získat 2 500 lei, cenu pro uživatele, který trefí nejvíce žetonů.
 
Zaregistrujte se nyní a zapojte se do této super soutěže >>>