Joaca gratuit si castiga 250000 Kčcu Roma vs Liverpool

Středa večer, začátek ve 21:45 se hraje druhý zápas semifinále Ligy mistrů mezi AS Řím a Liverpoolem. V kole konaném před týdnem zvítězili "kormoráni" 5:2, první gól zaznamenal až ve 35. minutě Mohamed Salah. Zmínil jsem se o tom, protože u sázkové kanceláře Unibet jsme uvítáni promo akcí, podle které můžeme vyhrát 250 000 Kč, pokud tipneme prvního střelce zápasu a minutu první gól. Ještě zajímavější je, že se můžete zúčastnit této promo akce, aniž byste vsadili žádné skutečné peníze.

Co musím udělat? Všichni účastníci budou moci vstoupit do hry pomocí formuláře, který je k dispozici v sekci „Promo akce“. Každý uživatel má právo na jednu účast v tomto zápase. Abyste doufali ve velkou výhru, stačí, když ve výše uvedeném formuláři vyplníte minutu prvního gólu, respektive značku prvního gólu. Předpovědi lze posílat až do začátku hry. Pokud je prvním úspěchem vlastní gól, nebude se do soutěže počítat, ale padne další gól. Pokud v zápase neskórujete, všechny výběry jsou považovány za ztracené.

La promotie sunt eligibili toti utilizatorii Unibet, fie ei vechi sau noi. Toti participantii vor putea intra in joc folosind formularul acestuia, disponibil in sectiunea “Promotii”. Fiecare utilizator are dreptul la o singura participare in vederea acestui meci. Pentru a spera la castigul cel mare trebuie doar sa completezi formularul la care am facut referire mai sus cu minutul primului gol, respectiv marcatorul primului gol. Predictiile pot fi trimise pana la startul partidei. In cazul in care prima reusita este autogol, aceasta nu va conta la concurs, ci o va face urmatorul gol. Daca nu se marcheaza in meci, toate selectiile sunt considerate pierdute.

O odměně

Joaca gratuit si castiga 250000 Kčcu Roma vs Liverpool, premiu acordat in bani cash norocosului care va nimeri atat primul marcator, cat si minutul primului gol in meci. In cazul in care exista mai multi castigatori, premiul va fi impartit in mod egal intre acestia. Castigatorul va fi instiintat prin mail sau telefon in cel mult 30 zile de la incheierea partidei dintre AS Roma si Liverpool.

Shrnutí || Česky: na Unibet si jeden vytvořte zde