Juventus by mohl být po této etapě šampionem

Nová etapa, nové vítězství. Tak si v posledních měsících zvykli fanoušci Juventusu. Výsledky Turínského týmu mohly být ještě lepší, ale smůla z utkání Ligy mistrů s Bayernem Mnichov jim nedovolila postoupit do čtvrtfinále soutěže. V interních soutěžích však Juventus Turín nezklamal a nyní se v Itálii chystá na double. Finále Italského poháru se hraje za necelý měsíc proti AC Milán, ale do té doby by Turínští mohli být popáté v řadě vyhlášeni mistry. K tomu je však nutné, aby Neapol nevyhrála s AS Řím a zvítězilo Juve.

 

Sázkové kurzy || 541

 

Sportingbet

Unibet

Winmasters

NetBet

Fortuna

Fiorentina

3.50

3.60

3,55

3,60

3,60

Juventus

2,00

2:10

2,14

2,10

2,10

 

Rok 1935 byl rokem, kdy Juventus naposledy dokázal vyhrát 5 mistrovství v řadě. Skutečnost, že je blízko k dosažení tohoto výkonu, znovu ukazuje, jak jsem již řekl, jak důležitý je tým Turína pro historii fotbalu na poloostrově. Letos byla jediným protikandidátem Neapol. Tým Maurizia Sarriho však zaostává o 9 bodů a do konce šampionátu zbývají 4 etapy a čeká ho extrémně těžký duel s AS Řím.

 

Ale ani Juventus nebude mít mnohem jednodušší život, tým Massimiliana Allegriho se utká s Fiorentinou. Hráči Florencie si uvědomují důležitost tohoto zápasu a pravděpodobně udělají vše pro to, aby oslavu Turína odložili. Budou mít ale extrémně obtížnou misi, protože se střetnou s hráči jako Paulo Dybala a Paul Pogba. Ti dva byli rozhodující pro poslední vítězství Juventusu s Laziem a Allegri na ně bude s největší pravděpodobností spoléhat i v tomto zápase.

 

Duo bude podporovat Sami Khedira a Mario Mandžukič a Juventus je evidentně favorit. Bohužel nebude mít v součástkách Claudio Marchisio, Ital kvůli zranění vynechá i Euro 2016. Jeho role se ujme Mario Lemina, který by mohl mít roli zastavení Borji Valera, hlavní hrozby florentské ofenzivy. Jak se bude Gaboncům dařit v příštím zápase, se teprve uvidí.