Juventus – Barcelona, ​​hostitelé chtějí vítězství!

Turínští porazili Porto v obou zápasech a zabránili jim hrát Ligu mistrů, čímž se dostali do čtvrtfinále proti Barceloně. V posledním zápase Serie A získali všechny 3 body v sázce proti Chievu (2:0) a v Italském poháru dokázali zvítězit nad Neapolí (celkové skóre 5:4), čímž se dostali až do finále proti Laziu. V domácích zápasech jsou ve výborné formě, dokázali vyhrát všechny zápasy, kromě dvou z nich remizovali. Vzhledem k tomu, že po tomto zápase bude následovat návrat z Camp Nou, budou chtít chlapci Massimiliana Allegriho vyhrát.

Torinezii i-au invins pe cei de la Porto in ambele partide, oprindu-le evolutia in Liga Campionilor, astfel ajungand sa joace sfertul de finala impotriva Barcelonei.

In ultimul meci din Serie A au obtinut toate cele 3 puncte puse in joc in fata celor de la Chievo (2-0), iar in Cupa Italiei au reusit victoria in fata celor de la Napoli (5-4 scor general), astfel ajungand sa urmeze finala impotriva lui Lazio. In partidele de pe teren propriu sunt intr-o forma excelenta reusind sa castige toate meciurile, mai putine doua dintre ele in care au scos egalul. Tinand cont ca dupa acest meci va urma returul de pe Camp Nou, baietii lui Massimiliano Allegri vor dori sa obtina victoria.

Zápasy Ligy mistrů v 16-ti desetinách byly pro hostitele snadné, ale totéž neříkáme pro hosty.

Argentinský útočník Gonzalo Higuain v této sezóně nastřílel za svůj tým 27 gólů, z toho tři v Lize mistrů a dnes večer je možné skórovat.

Barcelona

Hosté, jak jsem začal říkat výše, dokázali neuvěřitelný obrat skóre, aby dosáhli této fáze soutěže: proti PSG vstřelili nejméně 6 gólů, vezmeme-li v úvahu, že utrpěli porážku v Parc des Princes (4- 0). V odvetném zápase na Camp Nou až do 50. minuty vypadala tabulka 3:0 a potřebovali ještě jednu branku, aby zápas zvládli v prodloužení, ale Edison Cavani vyčníval a skóroval, takže domácí museli ještě vstřelit 3 další cíle, což se všem zdálo nemožné. V 95. minutě je v tabulce skóre 6-1, což znamená, že Barcelona po dramatickém zápase vyřadí PSG.

Na šampionátu získali 3 vítězství v posledních 5 zápasech a dvě porážky utrpěli venku proti Deportivu (2-1) a Malaze (2-0). Na silnici vyhráli pouze 6 z 12 odehraných zápasů a 4krát prohráli.

Pravděpodobné týmy:

Juventus (4-2-3-1): Buffon; Alex Sandro, Rugani, Barzagli, Lichtsteiner; Marchisio, Khedira; Sturaro, Dybala, Cuadrado; Higuain.

Barcelona (4-3-3): Ter Stegen; Mascherano, Umtiti, Mathieu, Alba; Gomes, Busquets, D. Suarez; Messi, Suarez, Neymar.

Tip: Juventus vyhrál @ 2,65