Kortrijk - Mouscron

Oba týmy belgického šampionátu se dnes střetnou v poslední stupeň hypostázy odlišný:

Pokud Kortrijk již nestihne play-off nebo sestoupí z poslední pozice, bude smířen s tím, že v této sezóně budou bojovat, aby se vyhnuli sestupu.
Na druhé straně máme Mouscron:
Tým našich Rumunů Mircea Rednic a Cristi Manea s největší pravděpodobností odehraje svou poslední šanci zůstat v první divizi.
Skupiny jsou výrazně vyrovnané, bilance je mírně nakloněna ve prospěch domácích, současná forma není zrovna dobrá oba mají za posledních 5 zápasů pouze jedno vítězství, ale hosté přicházejí po suverénním vítězství v poslední fázi proti Standardní Lutych jim dává extra morálku pro tuto poslední hru.

Nebylo by to poprvé, co by Mouscron vyhrál mimo Kortrijk, a před 2 lety se Mouscronu také podařilo vyhnout sestupu o jeden bod před posledním místem, což by stačilo na to, aby se dostal do situace v play-off. podobně jako dnes.

Cred eu ca aici motivatia isi va spune cuvantul si cred ca Mouscron va face un mare meci in aceasta seara si va reusi sa intre in play-out. Daca nu stiti deja , ultimul loc adica 16 retrogradeaza direct in Belgia la sfarsitul celor 30 etape.
Nabízím vám tedy na dnešní výhru hosta kurz 2,40. || Čeština: 888