La Efbet gasesti unele dintre cele mai mari cote de pe piata pariurilor

Nejnovější sázková kancelář, která získala licenci k provozování Rumunsko je Efbet. Stejně jako většina online domů na začátku cesty má Efbet málo práce, dokud se nestane úspěšným domovem, ale i zde nachází příjemná překvapení. Ne jeden, ale hned několik, což jsme upřímně nečekali v tak krátké době od uvedení na trh. Bohatá je také sportovní nabídka s více než 150 možnostmi pro nejvyšší šampionáty a přes 100 v o něco slabších ligách, pokud mluvíme o fotbale. Pro každou událost, nebo pro většinu, funguje s malou chybovostí.La Liga, respektive Premier League. Jde o Real Madrid - Barcelona a Leicester - Manchester United a budeme analyzovat kurzy 3 nejnavštěvovanějších sázkových kanceláří Rumunů. Nejprve si řekněme, že na El Clasico nabízí Efbet kurz 2,12 na vítězství „Galactics“, 3,3 na Katalánce a 4,00 na remízu, zatímco v zápase Premier League má Leicester na vítězství kurz 4,35, "červení ďáblové" jsou vypisováni s 1,9, kurz na remízu je 3,75, vypsán s 3,95, zatímco pro zápas Premier League je na výhru Leicester vypsán s 4,35, Manchester United s 1,9, kurz je 3,75. Přesuneme se do Sportingbetu, kde jsou "Galactics" hodnoceni 2,1 s vítězstvím, Katalánci s 3,2, kurz na remízu je 3,9. Na duel mezi Leicesterem a Manchesterem United mají domácí kurz 4,33, hosté 1,87, remíza 3,5. Nakonec v El Clasico Netbet nabízí kurz 2,15 na Real, 3,25 na Katalánce a 3,9 na remízu, takže v Premier League Leicester bude kurz na vítězství 4,25, kurz Manchesteru United 1,86, remíza je uváděna na 3,65.


Unul dintre punctele forte care ne-a atras atentia il reprezinta cotele la pariuri sportive. Oferta sportiva este si ea una bogata, cu peste 150 optiuni pentru campionatele de top si peste 100 in ligile ceva mai slabe, daca ne referim la fotbal. Pentru fiecare eveniment, sau pentru majoritatea, se opereaza cu o marja mica de eroare.


La Efbet gasesti unele dintre cele mai mari cote de pe piata pariurilor, pentru a exemplifica luand cea mai importanta partida din acest weekend in La Liga, respectiv Premier League. Este vorba despre Real Madrid – Barcelona si Leicester – Manchester United, urmand sa analizam cotele celor mai accesate 3 case de pariuri de catre romani. Sa spunem, in primul rand, ca pentru El Clasico Efbet ofera cota 2.12 la victorie “galacticilor”, 3.3 catalanilor si 4.00 pentru o remiza, in vreme ce in meciul de Premier League Leicester are cota 4.35 la victorie, “diavolii rosii” sunt cotati cu 1.9, cota pentru o remiza fiind 3.75.


Vom incepe cu Unibet, cea mai apreciata casa de pariuri, unde constatam ca in El Clasico “galacticii” au cota 2.1 la victorie, catalanii 3.2, o remiza fiind cotata cu 3.95, in  vreme ce pentru meciul de Premier League Leicester este cotata cu 4.35 la victorie, Manchester United cu 1.9, cota la remiza fiind 3.75. Trecem la Sportingbet, acolo unde “galacticii” sunt cotati cu 2.1 la victorie, catalanii cu 3.2, cota pentru o remiza fiind 3.9. In ceea ce priveste duelul dintre Leicester si Manchester United, gazdele au cota 4.33, oaspetii 1.87, o remiza fiind cotata cu 3.5. In fine, la El Clasico Netbet ofera cota 2.15 Realului, 3.25 catalanilor si 3.9 pentru o remiza, pentru ca in Premier League cota lui Leicester la victorie sa fie 4.25, cea a lui Manchester United 1.86, remiza fiind cotata cu 3.65.


5a3e865b901db_1514047067.jpg5a3e866bbdd9d_1514047083.jpg Zdroj fotografie: www.procomputergambler.net


Upozorňujeme proto, že v El Clasicu pouze Netbet nabízí vyšší podíl „galaktiků“ na vítězství než Efbet, tento druhý představuje nejvyšší kurz jak na stejný výsledek, tak na vítězství Katalánců. Co se týče duelu mezi Leicesterem a Manchesterem United, podíl jak domácích, tak hostů na vítězství, ale i na remíze má hodnotu rovnou Unibetu, ostatní jsou vyšší než Sportingbet a Netbet.


Vysoký kurz nejen na vítězství


Když se vrátíme k kurzům Efbet, řekněme 3,25 je kurz, že El Clasico vstřelí méně než 2,5 gólu, kurz na více než 2,5 gólu je 1,4. Vidíme velmi pravděpodobně, že obě kapely zabodují, pravděpodobnost, že se tak stane bude 1,36, a že se tak nestane, je 3,3. Pokud jde o zápas mezi Leicesterem a Manchesterem United, je pravděpodobnost, že padne méně než 2,5 gólu, 1,95, varianta „nad 2,5 gólu“ je uváděna stejným způsobem. Pravděpodobnost, že oba týmy skórují, je 1,8, a aby se tak nestalo, je 2,05 všechny 4 možnosti a v zápase Premier League jsou 3 kurzy nižší než v Efbet, možnost „označit oba“ má stejnou hodnotu. Ve Sportingbet je kvóta pro sledování více než dvou gólů stejná jako u Efbet, ale kvóta pro maximálně dva góly je mnohem nižší. Máme také nižší kurzy, pokud chceme vsadit, že oba skórují / neskórují. Pokud jde o zápas Premier League, všechny 4 kurzy jsou nižší. Pokud jde o kurzy Netbet, všechny 4 jsou nižší než Efbet v El Clasico, pro Premier League je vyšší pouze pravděpodobnost, že oba skórují. || English 540


Consultand si oferta celor mai bune 3 case de pariuri din Čeština am descoperit ca Unibet are cote mai mici pentru El Clasico la toate cele 4 optiuni, iar la meciul din Premier League 3 cote sunt mai mici decat la Efbet, optiunea “marcheaza ambele” avand aceeasi valoare. La Sportingbet cota sa asistam la mai mult de doua goluri este aceeasi ca la Efbet, dar cea pentru maxim doua goluri este mult mai mica. De  asemenea, de cote mai joase avem parte si daca dorim sa mizam ca vor marca/nu vor marca ambele. In ceea ce priveste meciul de Premier League, toate cele 4 cote sunt mai mici. Referindu-ne la cotele de la Netbet, toate cele 4 sunt mai mici decat la Efbet la El Clasico, pentru Premier League doar cota ca ambele sa marcheze fiind mai mare.


Fotbalul nu este singurul sport in care Efbet exceleaza la cote


Nejen ti, kteří chtějí sázet na fotbal, by měli zvážit sázkovou kancelář Efbet, i další sporty zde mají poměrně vysoké kurzy. Například v zápase NBA mezi Boston Celtics a Chicago Bulls je kurz na vítězství pro Boston 1,35 a pro Chicago 3,5. Ze 3 sledovaných domů pouze u Unibetu najdete stejnou hodnotu kvóty na vítězství Bostonu, jinak jsou kurzy nižší než u Efbetu. To je pravda, Sportingbet se ještě neobjevil.


V hokejovém zápase NHL mezi Bostonem a Detroitem má Efbet kurz 1,55 na vítězství Bostonu a 2,65 na vítězství Detroitu, včetně prodloužení. U Unibetu je kurz na vítězství Detroitu o něco vyšší, ale pro Boston je viditelně nižší. U Sportingbet byly kurzy nízké, zatímco u Netbet má Detroit vyšší šance na výhru, ale Detroit má menší. || Česky: 543


In concluzie, La Efbet gasesti unele dintre cele mai mari cote de pe piata pariurilor, fie ca ne referim la fotbal sau la alte sporturi. Am indrazni sa spunem chiar ca vorbim despre cele mai mari cote, daca privim in mod general, cel putin la ligile importante.


Zaregistrujte se nyní, pokud chcete vyhrát více v sázkách