Zadejte objednávku znovu!

Po dni, kdy jsem vstoupil do Cismigiu " v mé hrudi "😎, dnes jsem nevěděl, za kterým stromem se schovat! 😜 Byl jsem krůček od ..." epického selhání ", a opravdu jsem to v určitou chvíli chtěl vědět! Poté, co mi byly dány všechny předpovědi, měl jsem ještě jeden krok k tomu, abych ukončil den ne "červený", ale přímo černý! 😜 A kdo by odolal mému včerejšímu trendu, když ne .... stále Baskové?! Že jsou vždy proti a mají tři ... moto v baskičtině! 😂 Athletic Bilbao vsadilo s Betisem a „zničilo“ mi sérii uniformních červených sázek! Byl to den, který se fotbalu moc nevěnuje, s show na piškotech. Zdá se, že většina týmů je na konci sezóny v myšlenkové krizi, psychicky nabitá, bez jasné vize toho, co na hřišti chtějí. Neříkám bez přání! Proto ho mají, ale je vidět nedostatek jasnozřivosti a fyzická i psychická únava po dlouhé sezóně. To byl pocit, který mi zůstal! Viděl jsem město, které neustále přejíždělo přes soupeře, ale jaksi .... ze setrvačnosti, chaotické, aniž by to dokázalo dát do branky; Anderlecht, který se zdál být vystrašený z toho, čeho dosáhne, a Sevilla, které se nepodařilo dostat Galicijce z Viga, dokud nezůstali mezi devíti hráči v poli. Jediný bílý míč bych dal těm z Voluntari, kteří se konečně trochu přiblížili "stavě" skupiny hráčů, kterou mají k dispozici! V pohárovém utkání nastoupili proti CSU Craiova, vůbec nebylo vidět, že jeden tým hraje play-off a druhý play-out. Naopak, řekl bych! Craiova také vypadala špatně, postrádala nápad na hru, poté, co od poloviny letošní sezóny trvala na neustálém bičování buď vyloučením hráčů ze skupiny z disciplinárních důvodů, nebo zrušením práva hrát. výsledek jejich chování na hřišti - červené karty nebo žluté karty. Nedokázali vyvážit tato vyloučení a to je stálo včerejší zápas, možná i postup do finále poháru. To bylo včera vše!
          A fost o zi ce nu face prea mare cinste fotbalului, cu spectacol pe sponci. Mai toate echipele par in criza de idei pe final de sezon, incarcate psihic, fara o viziune clara in ceea ce vor pe teren. Nu spun lipsite de dorinta! P-aia o au, dar se vede lipsa de clarviziune si oboseala fizica si psihica dupa un sezon lung. Cam asta a fost senzatia cu care am ramas eu! Am vazut un City ce permanent a mers peste adversar dar cumva....din inertie, haotic, fara sa fie capabil sa o bage-n poarta; un Anderlecht care parca s-a speriat de ce era sa realizeze si o Sevilla ce nu a reusit sa-i ingenuncheze pe galicienii de la Vigo pana ce acestia nu au ramas in noua jucatori de camp. Singura bila alba as da-o celor de la Voluntari care, in sfarsit, au jucat ceva mai aproape de “statura” lotului de jucatori pe care il au la dispozitie! In meciul de cupa pe care l-au jucat contra celor de CSU Craiova nu s-a vazut deloc faptul ca o echipa joaca in play-off iar cealalta in play-out. Ba din contra as spune! Craiova a aratat rau, la fel, lipsita de o idee de joc, asta dupa ce, de la jumatatea acestui sezon, au insistat in a se autoflagela continuu fie prin excluderea din lot a unor jucatori pe motive disciplinare, fie prin anularea dreptului de joc a unor fotbalisti ca urmare a comportamentului lor din teren - cartonase rosii sau cumul de galbene. Nu au putut contrabalansa aceste excluderi si asta i-a costat in meciul de aseara, posibil si accederea in finala cupei. Cam asta a fost ieri!
Dnes jsem se svými staršími založil zemi a rozhodl jsem se zkusit „dort“! Doufám, že je to savorina a ne ... posraná fantasy! 😜
Na začátku 12. kola mám k dispozici 20,26 Kč
 

590336b83c1a9_1493382840.png

a můj "pekáč", který peču, vypadá takto:
 
590336f485994_1493382900.png

Cíl dosažený v 12. kole:
- Dnes jsem žádnou další investici neudělal!
- Na začátku kola jsem nevložil více než čtvrtinu dostupné částky. Ano! Všiml si někdo?! 😂 O 0,4 Kčjsem překročil strop čtvrtiny z celkového počtu, který jsem dnes měl! 😇 ALE to zohledním v příštím kole!!!
Dnes jsem byl neukázněný! Nu buď stejný! 😂 👍