La NetBet ai o promotie speciala odata cu startul in Liga 1

NetBet vám nabízí 50 % CASHBACK v limitu Kč300 pro live a pre-live sázky z první fáze ligy 1.

 

Můžete vsadit na každý zápas od fáze 1 (22.07 - 24.07) s jediným živým výběrem a/nebo předživým na jedné vstupence a do 48 hodin od konce 1. fáze vám bude připsán cashback v celkové výši maximálně 300 Kčjako bonus.

 

Important! Miza minima eligibila este de 20 Kč/pariu si doar primul pariu plasat/meci (live sau pre-live) cu rezultat necastigator va fi luat in considerare pentru aceasta promotie.

 

Pentru a te inscrie la aceasta promotie, zadejte sem a přihlaste se ke svému účtu NetBet a poté přejděte k tlačítku registrace na stránce promo akce " Liga 1 – Peníze zpět za sázení live a pre-live. ”

 

Smluvní podmínky

 

Pouze zřetelná prohra před zápasem Jsou způsobilé sázky live (1X2 FT) a/nebo live s jediným výběrem na jediném tiketu na zápasy z 1. fáze (22.07 - 24.07) v hodnotě alespoň 20 Kč.

 

Promotia ofera 50% Cashback in limita a 300 Kčpentru Etapa 1 – sub forma de bonus – si cu o valoare cumulata de 300 Kčla plasarea mai multor pariuri.

 

Zápas Steaua Bukurešť - CSMS Iasi není způsobilá pro tuto nabídku z důvodu změny plánu.

 

Pouze první sázka p Zbývající poražený před živým přenosem (1X2 FT) / živě na jeden tiket bude zvážen a má nárok na cashback.

 

Chcete-li získat bonus, musíte kliknout na registraci do 24/07 /2016, 23:00. V opačném případě, nebo pokud nebudou splněny všechny ostatní podmínky, nebude bonus připsán. || na konci fáze 1.

 

Bonusul va fi creditat in contul tau in balanta de Sport in maxim 48 de ore de la incheierea Etapei 1.

 

Bonus budete muset vsadit šestkrát (x6) na sportovní události s kurzem alespoň 1,60 (u kombinovaných / systémových sázek musí každý výběr samostatně splňovat kritérium minimálního kurzu 1,60) před registrací žádosti o výběr.

 

Cerintele de pariere trebuie indeplinite in termen de 7 zile de la primire. Dupa acest interval, orice bonus aflat in balanta va fi anulat.

 

Pokud jste zcela nevsadili stávající bonus, musíte splnit sázkové požadavky pro tento bonus, než budete moci začít sázet další bonus.

 

Pokud odešlete žádost o výběr dříve, než splníte sázkové požadavky pro bonus, bude stržen z vašeho zůstatku na účtu.

 

Sázky jednoduchého typu Handicap nebo Méně / Více nebudou přispívat k požadavkům na sázení, ale kombinované sázky mohou zahrnovat jakýkoli typ sázky, pokud jsou splněny minimální kurzy pro každý výběr.

 

Jakýkoli výběr zrušené události nebo sázka na cashout nebude brána v úvahu.