La Netbet poti efectua depuneri si retrageri din agentii

Onehdy jsem obdržel e-mail že byl velmi šťastný. Dotyčný bookmaker je Netbet (klikněte zde pro kontrolu), který učinil oznámení, které laťku zvýšilo poměrně vysoko ostatní slavné sázkové kanceláře.
Doposud pouze 4 online sázkové kanceláře mohli těžit z provádění hotovostních vkladů a výběrů, přičemž tyto online sázkové kanceláře mají offline sázkové kanceláře. Jak víte, Netbet nemá offline sázkové kanceláře, které by uzavíraly smlouvu s platební institucí. Toto je Smith & Smith, první společnost pro převod peněz v Česká republika. Byla založena v roce 1999 a byla schválena NBR jako platební instituce v roce 2011.
V zemi je 73 vlastních agentur, mnoho z nich má otevřeno ve velkých nákupních centrech. V Bacau, Bukurešti, Kluži, Konstanci, Craiově, Galati, Iasi, Piatra Neamt, Suceava, Targu Jiu a Temešváru existují minimálně dvě takové agentury. || Česky 543

Depuneri Netbet

Stejně jako u 4 online domů, které nabízejí možnost provádět vklady a výběry v sousedních agenturách, je v případě agentur Smith & Smith dodržován stejný postup. Před provedením vkladu si tedy nemusíte domlouvat schůzku s určitou agenturou, ale můžete vkládat kdykoli chcete a kolikrát chcete. Vše, co potřebujete, je uživatelské jméno online účtu Netbet, které předáte agentovi Smith & Smith, dále newsletter a samozřejmě peníze. Tímto způsobem již nepotřebujete mít kartu ani jinou online platební metodu k provedení vkladu.

Výběry Netbet

Na Netbet můžete provádět vklady a výběry od agentur, ale nemůžete vybrat ze Smith & Smith, pokud jste dříve neprovedli vklad. Před výběrem peněz musíte ze svého online účtu vybrat možnost Smith & Smith Netbet. Poté obdržíte e-mailem identifikační kód. S tím kódem, ale i s bulletinem půjdete za agentem, takže si můžete vybrat peníze. Vzhledem k tomu, že možnost byla nedávno zavedena, nemáme mnoho údajů, ale máme podezření, že stejně jako ostatní sázkové kanceláře, u kterých můžete provádět výběry, musíte počkat asi 24 hodin od žádosti o výběr, dokud si nebudete moci vyzvednout své peníze ohledně tohoto aspektu dorazí e-mailem.

Na našich stránkách najdete včas všechny novinky ze světa, které vás zajímají sportovní sázení.