La PublicWin putem juca poker online

Milovníci online pokeru nemají mnoho možností , tři jsou počet online domů, které představují pokerovou platformu.
 

Zjistěte, které jsou 3 známé online domy, kde můžete hrát poker

 
Nedávno však sázková kancelář, která loni dala pocítit svou přítomnost v Česká republika prostřednictvím offline agentur, získala licenci na provozování online. To bylo na začátku minulého měsíce, kdy se dům jmenoval PublicWin. Přestože je PublicWin na online trhu teprve nedávno, má nečekaně dobrou nabídku nejen pro sportovní sázení, ale také pro poker.
 
Jakmile vstoupíte na web, uvidíte v horní části stránky 6 kategorií, seřazených zleva doprava. Čtvrtá kategorie se nazývá Hold'em Poker která, jak vidíte, hostí pouze Hold'em hry v pokerové herně, ať už mluvíme o Cash Games , sit & go nebo turnaje. Jakmile vyberete tuto kategorii, zjistíte, že máte možnost stáhnout si pokerovou hernu. Pokud neznáte všechna pravidla Hold'em velmi dobře, PublicWin vám poskytne || || 542 un ghid, care te va invata in doar 5 minute regulile de baza.
 
thumb_59b3192c8226c_1504909612.png
 
Po stažení, které trvá méně než minutu, se musíte přihlásit nebo zaregistrovat, abyste získali přístup ke kameře. Registrovat se můžete přímo z pokerového softwaru, zde je tlačítko, které vás přesměruje na stránku k registraci. Vytvoření účtu PublicWin trvá asi dvě minuty, poté se můžete přihlásit do pokerové herny. Dalším krokem je vytvoření pseudonymu (jméno, pod kterým budete soutěžit).
 

Jak přeplněná je pokerová herna?


Chcete-li hrát online poker, nemusíte provést vklad, ale převést částku peněz z účtu sportovních sázek. Jelikož je PublicWin online necelé dva měsíce, v pokerové herně moc uživatelů nenajdete. Například v jednu hodinu odpoledne jsme našli asi 200 hráčů. Vzhledem k malému počtu hráčů můžete mít před sebou dlouhou cestu, pokud si chcete zahrát sit & go. V horní části místnosti si kromě celkového počtu hráčů všimnete jejich počtu v cash i turnajových hrách.
 

Jaké ceny mají pokerové turnaje?


Je nabízen dostatek cash (ring) her, nejvyšší sázky jsou 10 eur a 20 eur pro small blind a big blind. Pokud jde o sit & go, maximální sázka je 20 eur, k tomu se připočítává poplatek 2 eura, ale s největší pravděpodobností tam budete dlouho čekat, než začnete hru. Ve skutečnosti jen velmi málo uživatelů dává přednost hraní sit & go na PublicWin, alespoň prozatím.
 
Pokud jde o pokerové turnaje (plánované), mnoho z nich je formou sit & go, abych byl upřímný. V tom smyslu, že málokdy najdete v turnaji více než 10-20 hráčů. Pravda, cenový fond mnoha je také velmi malý.
 
Největší garantovaný cenový fond, s odkazem na denní turnaje, je 200 eur, s buy-inem 1 euro | || 562 = ==, docela zřídka, možná jen o víkendech, vidět zde více než 75 hráčů. Turnaj má rebuy a add-on (zajímavější než, destul de rar, poate doar in weekend, vazand mai mult de 75 jucatori aici. Turneul are rebuy si add-on (mai interesant ca add-on je neomezený) a úroveň trvá 5 minut || | 566 = ==, kromě prvních dvou. To podstatně zvyšuje výherní fond,, cu exceptia primelor doua. Asta face sa creasca substantial fondul de premiere, první místo může dostat i přes 100 eur. Takže tady by byl "chléb k jídlu". Řekněme, že se koná týdenní nebo dokonce měsíční turnaj (nemáme žádné informace) kde garantovaný prize pool je 1 000 eur. Zde je buy-in 11 eur, ale můžete vstoupit zdarma, pokud jste za posledních 30 dní přispěli rake (poplatkem) alespoň 50 eur nebo pokud jste hráli alespoň 4 000 ruce za peníze ve stejném intervalu.
 
Zaujalo nás, že tato pokerová herna má několik || || 575 freerolluri denně, kde se počet účastníků náhle zvyšuje. I když je prizepool 15 nebo 20 eur, na turnaji najdete v průměru 350-400 hráčů. Samozřejmě, freerol je dobrá tréninková metoda, zvláště když vás nic nestojí.
 
Na závěr, pokud chcete trénovat v Hold’emu, doporučujeme freerolly, ale buďte opatrní, protože bude mnoho těch, kteří budou hrát blafovat (budou blafovat), tím spíše, že neriskují žádné peníze. Na druhou stranu, pokud jste tuto hranici překročili a máte nějaké peníze na účtu, doporučujeme turnaje s garantovanou 200 eury a buy-inem 1,1 eura, které se konají dvakrát denně (v 19:00 a ve 23:00). :00).