La vinatoare de ''vulpi'', Iran - Uzbekistan

Zítra (ne pondělí) na stadionu Azadi v Teheránu už mohli hostitelé v případě vítězství slavit kvalifikaci na mistrovství světa v Rusku 2018.

Žáci Carlose Queiroze jsou se 17 body odloučenými lídry ve skupině A a neporaženi po 7 odehraných zápasech, 5 vítězstvích a dvou remízách a bez inkasovaného gólu rozdílem branek 6:0. Velmi pevná obrana a velmi dobrý útok, Sardar Azmoun a Mehdi Taremi. || Čeština: "The White Wolves" trénovaný Samvelem Babayanem se na tento zápas připravili tak, že sehráli přátelské utkání v Taškentu s Thajskem 2:0. Motivace je velmi vysoká i mezi hosty, Temurchodžou Abduhalikovem a Sardorem Rašidovem

"The White Wolves" antrenate de Samvel Babayan s-au pregatit pentru acest meci jucind un amical la Tashkent, 2-0 cu Thailanda. Motivatia este de asemenea foarte mare  in rindul oaspetilor, Temurkhodja Abduhalikov si Sardor Rashidov ale střelci přátelského utkání s Thajskem, kteří doufají, že alespoň jeden z nich "otevře" bránu Íránců. || Angličtina 533 = == Pro hosty by byl důležitý případný získaný bod, protože v současné době jsou v přímém boji s Jižní Koreou o umístění na druhé pozici, která zajišťuje i přímou kvalifikaci, 3. místo znamená přehradu.

Pentru oaspeti orice punct obtinut ar fi important, ei fiind in acest moment in lupta directa cu Coreea de Sud pentru clasarea pe  pozitia secunda, care asigura de asemenea calificarea directa, locul 3 insemnind baraj.

Puza nebo konec

Puza sau final
x
cota 1,75
100 lei

Betano