La Winmasters poti vedea orice statistici doresti

Všichni víme, jak důležité je analyzovat zápas do nejmenších detailů před podáním sázky.
 
I když z toho nemusí nutně těžit, bookmakeři si toho jsou vědomi a mnozí z nich poskytují speciální podsekci pro tyto statistiky, podsekci, kterou často najdete v okně sázení nebo ve spodní části webu. Na Winmasters to lze nalézt jak v sekci ''Sporty '', tak v '' Živé sázení || | 533 ’’. Imediat sub acele sectiuni sunt 6 sub-sectiuni, printre care si ‘’Statistici’’.
 
Pokud vstoupíme do této podsekce, otevře se okno, ve kterém najdeme statistiky pro jakoukoli soutěž nebo jakýkoli zápas. Rozhraní je velmi atraktivní, na žádném jiném sázkařském webu nebylo nikdy k vidění, k nalezení určitého sportu jej stačí vybrat z horní řady a poté vybrat soutěž. Pokud vás zajímá určitý tým, určitý hráč nebo určitá soutěž a nechcete absolvovat všechny tyto kroky, můžete zadat klíčové slovo, které vás zajímá, do funkce vyhledávání, funkce, která se nachází v horní části okno.
 

casa de pariuri online winmasters
 

Statistiky sázkové kanceláře Winmasters

Na Winmasters můžete vidět jakékoli statistiky, které chcete, protože máte nárok na zobrazení 26 sportů, od fotbalu po plážový volejbal. Také na hlavní stránce pod tou animací máme 3 sloupce, v jednom jsou nejnavštěvovanější zápasy pro statistiky bez ohledu na sporty, ve druhém jsou nejnavštěvovanější soutěže a ve třetím jsou nejnavštěvovanější sporty. Sloupce nejsou přesně aktualizované, ale to můžeme ignorovat, protože nás to vůbec nemate.

Řekněme, že se chceme podívat na statistiky fotbalového týmu Barcelona. Tastam acest cuvant in functia de ‘’cautare’’ si observam ca ne apar intr-o lista toate echipele/circuitele care au in componenta denumirea Barcelona. Pentru a gasi mai usor echipa tastati FC Barcelona, iar rezultatele vor fi mai putine. Vedem apoi o grafica profesionista, in care putem gasi foarte multe statistici din campionatul din care face parte FC Barcelona, insa si statistici pentru fiecare echipa in parte.
 
Nejprve uvidíte 8 karet nazvaných '' Prezentace '', '' Žebříčky' ',' 'Hráči'', '' Týmy' ,' 'Srovnávací výsledky'', '' Statistiky' ',' 'Program' ' a ' 'Archiv' ', v každé z těchto karet jsou uvedeny užitečné informace. V záložce "Prezentace" najdeme pořadí dané soutěže, v tomto případě Primera Division, ale také aktuální formu všech týmů, které se soutěže účastní, výsledky poslední fáze, zápasy další fáze, statistiky toho mistrovství (odehrané zápasy, vítězství hostitelů, výhry hostů, procenta atd.), nejlepší střelci, ale i nejnedisciplinovanější hráči, resp. Můžete vidět i aktuální formu (posledních 6 zápasů), ale také graf výsledků (na systému každý s každým). můžeme vidět tým libovolného týmu, který chceme, plus statistiky pro každého hráče. V záložce "Týmy" najdeme podrobné statistiky týmu v této sezóně Primera Division, včetně aktuálně zraněných, zatímco v "Srovnávací výsledky" vybereme dva týmy zobrazující své statistiky. Záložka "Statistiky" zobrazuje statistiky mistrovství, včetně nejvíce ofenzivních a defenzivních 5 týmů, takže "Program" pro zobrazení programu pro další fázi, aktuální týden nebo aktuální měsíc. Pokud jde o "Archiv", zde najdeme šampiony z předchozích 23 sezón, ale také týmy, které v těchto edicích sestoupily, plus podrobné pořadí.

In tabul ‘’Clasamente’’ avem clasamentul detaliat al competitiei, inclusiv numarul de echipe care merge in Champions League, in Europa League, respectiv care retrogradeaza. Mai puteti vedea si forma de moment (ultimele 6 meciuri), dar si graficul rezultatelor (pe sistemul fiecare cu fiecare).

Trecand in revista celelalte statistici, sa spunem ca in tabul ‘’Jucatori’’ putem vedea lotul oricarei echipe dorim, plus statistici pentru fiecare jucator. In tabul ‘’Echipe’’ gasim statisticile detaliate  ale echipei in acest sezon de Primera Division, inclusiv actualii accidentati, pe cand la ‘’Rezultate comparate’’ alegem doua echipe afisandu-ni-se statisticile acestora. In tabul ‘’Statistici’’ ni se arata statisticile campionatului, inclusiv cele mai ofensive si cele mai defensive 5 echipe, pentru ca la ‘’Program’’ sa fie afisat programul pentru urmatoarea etapa, actuala saptamana sau actuala luna. In ceea ce priveste ‘’Arhiva’’, aici gasim campioanele precedentelor 23 sezoane, dar si echipele ce au retrogradat in acele editii, plus un clasament detaliat.
 

Winmasters


Ale řekněme, že na Winmasters můžete vidět jakékoli statistiky, které chcete nejen pro nejvyšší šampionáty, ale i pro ty nejslabší. Například pro mistrovství Nového Zélandu máme stejné karty a stejné cenné informace. Co se týče druhého sportu v naší oblíbenosti, tenisu, máme k dispozici výsledky z předchozích kol, program, ale také statistiky o hráčích, jako jsou výsledky z aktuální sezóny a výsledky v porovnání s jakýmkoli jiným hráčem na turnaji. Je potěšující, že tyto statistiky máme i na challengerových turnajích, nejen na okruhu ATP nebo WTA.
 
Winmasters má podobné statistiky pro jiné sporty. : dva ve Švédsku a jeden ve Finsku. Pravděpodobně pouze ve dvou zemích se tento sport hraje. Pana si la sporturi precum bandy, care, sincer, nici nu stim cum se joaca, Winmasters dispune de statistici detaliate pentru trei campionate: doua in Suedia si unul in Finlanda. Probabil ca doar in cele doua tari se joaca acest sport.

Závěr

Na závěr, na bookmaker podívejte se na jakékoli statistiky, které chcete , pro jakýkoli sport, který chcete. Je mnohem snazší získat všechny informace o určité kapele z jednoho místa, než otevřít více stránek nebo dokonce více stránek, abyste je získali. Z našeho pohledu stačí k informované předpovědi statistika zobrazená Winmasters, která se nenachází na žádné jiné stránce. Samozřejmě, v některých sportech mohou být tyto informace doplněny dalšími, ale celkově je tato sekce velmi užitečná.