Leicester, driftující tým, který se stále dokáže zotavit

Poté, co se Leicester postaral o největší překvapení poslední dekády, vítězstvím v Premier League, je prochází hrozným obdobím, ale má svou šanci v tomto dvojníku se Sevillou.
 

58ad9c8f25f28_1487772815.jpg

Po pěti po sobě jdoucích porážkách v Premier League a pouhém 1 bodu od sestupové zóny utrpěl Leicester další ostudnou porážku, tentokrát v FA Cupu proti méně postavenému týmu Millwall 1:0. Anglický tým čelí týmu ve vynikající formě, Seville, která prohrála Ramon Sanchez Pizjuan pouze jeden zápas za posledních 15.

Sevilla se umístila na 3. místě v La Lize a zdá se, že je připravena využít šance soupeře dostupného v osmém a v obtížné situaci a vstoupit do skupiny 8 nejlepších týmů v Evropě v této sezóně. Trenér Sampaoli bere svého soupeře velmi vážně a prohlásil, že Leicester je nebezpečný tým s dobrými hráči v duelech 1 na 1, což podtrhuje výborný průběh Angličanů ve skupině G, kde suverénně obsadili 1. místo.

Na druhou stranu Claudio Ranieri přiznává, že loňská sezóna byla skvělá, ale v té aktuální jeho tým prakticky nic nezískal, protože je přesvědčený, že tým začne jasně s druhou šancí v této dvojce. Ital však udělá vše pro to, aby své hráče motivoval a udělá vše pro to, aby opustil Španělsko s pozitivním výsledkem, který jim dodá morálku pro návrat, ale i pro další zápasy Premier League, zotavení. v Anglii to není nemožné.

Další výhodou Sampaoliho je, že má platný celý tým, na rozdíl od Ranieriho, který se nemůže spolehnout na 2 velmi důležité útočníky, Slimaniho a Ullou, kteří jsou zraněni. Leicester se dnes večer bude spoléhat na obranu, bude se snažit velmi dobře zavírat a blokovat přes hodně nahuštěnou obranu velmi agresivní hru Sevilly, která se snaží velmi rychle získávat míče a vytváří na soupeře velký tlak. Po včerejšku jsme měli bláznivý den v Lize mistrů, jen necelých 14 vstřelených branek za pouhé 2 zápasy, Sevilla-Leicester Nemyslím si, že to bude zápas s příliš mnoha góly, a nemyslím si, že oba týmy budu moci skórovat a hlavní tým, na který spoléhám, nebude skórovat, je host.

Tip: Neregistrujte oba týmy @ 1,77 Unibet