''Leii" lui Luxemburgo, Sport Recife - Flamengo

Dnes večer na ostrově Retiro ' "Lvi" Vanderely Luxemburgové, trenérky hostitelů, se budou snažit neprohrát před Flamengo. || English 535

Gazdele sunt foarte optimiste in conditiie in care sunt neinvinse in toate competitiile pe teren propriu de 17 meciuri, In actualul campionat 4-3 cu Gremio si 1-1 impotriva celor de la Cruzeiro, si doua infringeri in deplsare,1 victorie, 1 egal si 2 pierdute, golaveraj 5-9, si ca o observatie toate golurile marcate acasa, in deplasare fara gol.

Pokud jde o přátelství hostitelů neprohrát tento zápas, levý křídelník Sander, 26 let, přestoupil z Cruzeiro, na tiskové konferenci prohlašuje:
"Je mi ctí nosit toto triko, hájit ty barvy" a pak dokončit "Pokusím se na tomto zápase dát 120 % za sport v poli"

Hostitelé očekávají na zápase velmi hojné publikum, vzhledem k tomu, že na stadionu, v klubové Noble Hall, je výstava, kde je možné obdivovat „Polka Dot Cup“, trofej, která posvěcuje titul šampiona získaný Recife. tým v roce 1987. .O tempora!

Hosté si přijedou udržet svou neporazitelnost a po tomto kole 1 výhra, 3 remízy a žádná porážka, rozdíl branek 5:2.
V tomto utkání se však trenér Ze Ricardo nebude moci spolehnout na peruánské internacionály, nepozvaného levého záložníka Miguela Trauca a útočníka Paola Guerrera, kteří odešli na přátelská utkání s podporou Peru, a argentinského záložníka Daria Concu. hra.

Oba označují
cota 1,85
100 lei

více než 1,5 gólu v prvním opakování
kvóta 3,30
50 lei

Betano