Lituania alerta pentru maine, Suduva - Atlantas

Pravděpodobně šance se brzy začnou hýbat, takže budeme hrát dnes, ale ne se stejnou důvěryhodností jako včera v Estonsku, protože s Litevci je možné všechno.

Hosté ve skutečné krizi asi 7 kol už nevědí, co znamená vítězství, 3 remízy a 4 porážky, rozdíl branek 5:13.
Za těchto podmínek tři hvězdy týmu v čele se střelcem Paniukovem, 11 gólů z 20 úspěchů Atlantasu, Dimitriev a Obivalin již tým opustili a hledají nabídky v Rusku
La ultimul joc din 14 iunie, 0-3 cu Zalgiriz, datorita problemelor de efectiv au fost nevoiti sa joace cu doi jucatori nerefacuti complet, Geminas si Simkus.
Kazlauskas bude chybět i v zítřejším utkání pozastaveném kvůli hromadění karet. V těchto podmínkách, kdy mají k dispozici pouze 13–14 úřadujících, zbytek tvoří fotbalisté z jejich vlastní akademie, má Atlantas v této cestě jen malou šanci doufat.

Na druhou stranu, domácí chtějí využít nepřítomnosti hostů a upevnit si druhé místo v tabulce oproti Trakai, rozdíl pouze dvou bodů.
S vynikající domácí bilancí v 8 zápasech, 3 výhrách a pěti remízách, bez porážky a s průměrem gólů 12-7, průměrem 1,5 gólu na zápas.
Pouze jedna absence u hostitelů, Leimonas suspendoval a za těchto podmínek si myslím, že je čas na nové vítězství pro hostitele, poslední úspěch zaznamenali zhruba před měsícem, 16. května 2:0 na hřišti Kaunas Zalgiris, posledního hodnoceného. || | 542

Suduva
cota 1,91
100 lei

Suduva přes 1,5 gólu
cota 2,15
50 lei

Betano