Liverpool are cota 25 la calificarea in finala Champions League

Po vítězství Liverpoolu 5:2 před týdnem je to těžké věřil, že AS Řím zopakuje výkon z návratu čtvrtfinále s Barcelonou, kdy porazil 3:0 a kvalifikoval se do semifinále Ligy mistrů. Neměli byste tedy příliš váhat s propagací sázkové kanceláře Betfair, která nabízí mnohem vyšší kurz na Liverpool, aby se kvalifikoval do finále v Kyjevě, kde bude Real Madrid čekám na vás.


5ae9994021433_1525258560.jpg


Co musím udělat? || Česky: Kód ZFBNCV. Po registraci provede vklad, aby mohl na trhu sázkových kanceláří podat první předběžnou sázku na skutečnost, že se Liverpool kvalifikuje do finále Ligy mistrů. Vzhledem ke zvýšené kvótě se bere v úvahu maximálně 5 Kč. Můžete vsadit více, ale rozdíl se počítá podle kurzu na webu, který je aktuálně 1,07 || anglicky: 533


Este vorba de cota 25.0, la promotie fiind eligibili doar utilizatorii care se vor inregistra pana miercuri, la 21:45, utilizand codul ZFBNCV. Dupa inregistrare efectueaza o depunere pentru a putea plasa un prim pariu pre-live din piata Sportsbook pe faptul ca Liverpool se va califica in finala Champions League. Cel mult 5 Kčse iau in calcul in vederea cotei marite. Poti miza mai mult, diferenta calculandu-se insa la cota de pe site, care in acest moment este 1.07.


Despre recompensa


Liverpool are cota 25 la calificarea in finala Champions League, in cazul in care “cormoranii” vor juca ultimul act cu Real Madrid urmand sa primesti cash instant castigul conform cotei normale (5.35 lei), pentru ca restul de 119.65 lei sa ti se crediteze sub forma de freebet in cel mult 24 ore de la incheierea partidei. Freebetul trebuie pariat in termen de 30 zile pe o cota minima de 1.2, in cazul unui bilet multiplu fiecare selectie trebuind sa aiba cota minima 1.2. La fel ca pariul pe calificarea lui Liverpool, cel folosind freebetul trebuie plasat si el din piata Sportsbook.


Rezumat


·         Creeaza-ti cont la Betfair pana miercuri, ora 21:45, utilizand codul ZFBNCV

· Umístit pre-live a jedinou sázku na tiket na trhu sázkových kanceláří na kvalifikaci Liverpoolu ve finále Ligy mistrů

· Vzhledem ke zvýšené kvótě se bere v úvahu maximálně 5 Kč|| | 540

·         Daca Liverpool o va elimina pe AS Roma vei primi cash instant 5.35 lei, pentru ca restul de 119.65 lei sa ti se crediteze ca freebet in cel mult 24 ore

· Sázka zdarma musí být vsazena na trhu sázkových kanceláří do 30 dnů za minimální sazbu 1,2


Liverpool je útočný tým