Lucruri de care trebuie sa tinem cont cand plasam pariuri live

Musíme uznat, že pokušení uzavřítpariuri live je větší než podávání sázek před živým přenosem a toto pokušení postupem času roste.

pariuri live

Je to proto, že při živém sázení budeme čekat mnohem méně, než se dozvíme konečný výsledek nebo ten, který potřebujeme k ověření sázky. Kromě toho, zatímco čekáme na potvrzení výsledku, můžeme podávat další sázky v sekci „živé sázení“, přičemž seznam, ze kterého si můžeme vybrat, je u většiny sázkových kanceláří poměrně obsáhlý.
In cele ce urmeaza vom enumera insa cateva lucruri de care trebuie sa tinem cont cand plasam pariuri live, astfel incat sa nu avem pierderi sau, cel putin, nu foarte mari.


Jakou roli hrají statistiky, když sázíme live?


Existuje mnoho uživatelů, kteří uzavírají živou sázku bez nahlédnutí do statistik, nevědí příliš mnoho o jednom nebo dokonce o obou soupeřích, kteří se v dané hře potkají. Ty se řídí pouze kurzem favorita v daný čas a podle toho uzavírají sázky. To může často poškodit váš účet, protože tým nebo hráč, který začíná jako oblíbený a vede, může těžit z méně slavného období opozice. Ale může se kdykoli zotavit, zvláště pokud byl před začátkem zápasu velkým favoritem.
 
Mohou však nastat případy, kdy uživatel vsadí na hráče/tým, který má v tu chvíli vyšší kurz, ale který byl před zápasem jistým favoritem. Tito uživatelé vycházejí z předpokladu, že během zápasu se vzpamatuje a vyhraje ten, kdo byl zjevně favoritem před začátkem zápasu.
 
Tato strategie není nutně špatná, ale nedoporučovali bychom ji, pokud zápas nevysílá živě sázková kancelář, nebo pokud ne, stránka specializovaná na živé sportovní přenosy.

Licencované sázkové kanceláře, které nabízejí spousta živých přenosů je Unibet, Netbet,Betano si Sportingbet.

Pokud budete sledovat živě hru, na kterou chcete vsadit, budete mít větší šanci na moudrou volbu, alespoň teoreticky. Pokud například tým nebo hráč vede, ale soupeř nad ním rozhodně dominuje, což si uvědomíte pouze tehdy, budete-li tuto hru sledovat živě, můžete na soupeře vsadit. Pokud ale chcete takovou sázku podat, doporučujeme opatrnost, protože tým/hráč může krátkodobě dominovat, poté se může unavit a otěže hry převezme soupeř.
 

Co bych měl mít na paměti při uzavírání sázek live?


Při uzavírání sázek live je třeba mít na paměti mnoho věcí, některé zásadní, některé méně důležité. Asi nejdůležitějším aspektem, který někteří z nás ne vždy berou v úvahu, a proto nakonec přicházíme o velké sumy peněz, je nehrát recovery. Pokud jste vsadili, ať už před živým nebo živým, a prohráli jste, bylo by nejlepší se s touto myšlenkou smířit a další sázka by neměla mít vyšší sázku než obvykle, protože jinak riskujete, že vytvoří hroudu sněhu která se při rolování zvětšuje a zvětšuje. V překladu metafory, sněhové koule jsou prohraná sázka, rolování znamená počet sázek podaných na obnovu, zatímco její velikost je díra v rozpočtu (účtu). Nejlepší by bylo zavřít tuto sázkovou stránku po prohrané sázce na další dvě až tři hodiny, nebo ještě lépe opustit počítač, takže pokušení znovu otevřít tuto stránku a uzavírat sázky se výrazně sníží. Poté, po několika hodinách, až budete pravděpodobně klidnější, uvidíte věci v jiném světle a možná se budete rozhodovat moudřeji. || Česky: 553
 

Závěry


I když uživatelé často zapomínají na určitá pravidla při uzavírání live sázek, často pouze na základě instinktu, je dobré si před sázkou na konkrétní zápas prostudovat statistiky. Statistikami rozumíme poslední výsledky soupeřů, zejména těch na vlastním hřišti, respektive venku, jedná-li se o mistrovství, poslední přímá setkání, zranění atp.
 
Rovněž doporučujeme neuzavírat živé sázky, pokud zápas nemáte kde sledovat. Jeho sledováním si s větší pravděpodobností uvědomíte určitý aspekt, než kdybyste to neudělali. Takovými aspekty by byl směr, kterým se hra vyvíjí, stav trávníku atd. . Pokud sledujete živé vysílání asi 20–25 minut před podáním sázky na daný zápas, máte mnohem větší šanci vyhrát více včas, než kdybyste vsadili bez předchozího sledování hry.
 
Jednou chybou mnoha sázkařů je sázet na zotavení. Tato chyba většinou vede k bankrotu. Je jasné, že gambler nemůže mít vždy dobré časy. Rozdíl mezi úspěšným a průměrným gamblerem je zvládání špatných časů.