Manchester City este lider detasat de Boxing Day

Sezóna Premier League 2017–2018 dosáhl půl sudého Boxing Day, kola, které se koná každý rok v den po Vánocích. Nyní se bude hrát 8 zápasů v úterý, jeden ve středu a jeden ve čtvrtek


Mnohokrát tým, který vedl Boxing Day v Premier League, vyhrál v té sezóně titul. Zdá se, že historie se opakuje i nyní, uprostřed šampionátu Manchester City je odtrženým lídrem. S 18 výhrami a jedinou remízou jsou "citizens" 13 bodů od svého hlavního rivala Manchesteru United, který se umístil na druhém místě. S ne méně než 60 vstřelenými brankami a 12 inkasovanými má Manchester City nejlepší útok i nejlepší obranu v lize.City je samostatným lídrem Boxing Day, boj o druhé místo je poměrně těsný. Manchester United má 3 body před Chelsea, která má zase 4 body před Liverpoolem. Nutno ale říct, že v minulém kole remizovaly jak Manchester United, tak Chelsea, ale i Liverpool, „rudí ďáblové“ dostali gól v poslední fázi v Leicesteru. Proto lze brzy provést změny na posledních dvou stupních pódia.


Ocupantele podiumului par linistite


Daca Manchester City este lider detasat de Boxing Day, lupta pentru pozitia secunda este destul de stransa. Manchester United se afla la 3 puncte in fata celor de la Chelsea, care au, la randul lor, 4 puncte fata de Liverpool. Trebuie spus insa ca in ultima runda atat Manchester United, cat si Chelsea, dar si Liverpool au remizat, “diavolii rosii” primind gol chiar la ultima faza de la Leicester. Prin urmare, pot interveni destul de curand schimbari privind ultimele doua trepte ale podiumului.


5a40c33ea8f20_1514193726.jpg Zdroj fotografie: www.dailystarr.co.uk


Tottenham zahájil šampionát byl docela dobrý, ale postupem času změkl, nyní je na pátém místě, jeden bod za Liverpoolem a remizoval s Arsenalem. Na sedmém místě je příjemné překvapení Burnley, dva body za "kanonýry" a 5 bodů za dalším v pořadí. Proto si všimneme, že mezi 2. a 7. místem je méně bodů rozdílu než mezi prvními dvěma pozicemi.


„Střední vrstvu“, pokud to tak můžeme nazvat, tvoří týmy jako Leicester, Everton, Watford, Huddersfield a Brighton, zatímco na konci tabulky jsou Southampton, Stoke, Newcastle , Crystal Palace, West Ham, Bournemouth, West Bromwich a Swansea. Pořadí nám dává pocit, že bychom byli v Ligue 1, protože rozdíl mezi 13. a 18. místem jsou pouhé 3 body, jakákoliv posloupnost chybných kroků může znamenat strmý propad v pořadí.


Zajímavý kurz na druhé místo


Mezi obyvateli prvních 6 pozic, pokud nebereme v úvahu Manchester City, jsou nejofenzivnější rivalové United a Liverpool, stejný Manchester United, spolu s Chelsea, těžící z nejlepší obrany. I tyto věci bychom měli vzít v úvahu, pokud se rozhodneme předpovědět, který tým skončí druhý. Na tento online dům splňujete speciální sázku. Ve skutečnosti jde o tým, který skončí první, pokud vyloučíme Manchester City, ale můžeme říci, že tým trénovaný Pepem Guardiolou je již mistrem.


Možná jí od zisku titulu zabrání jen dlouhý běh v Lize mistrů, ale právě teď je Manchester City odtrženým lídrem z Boxing Day, udělal jeden špatný krok, takže je pro nás těžké uvěřit, že ztratí titul. Je pro nás stejně těžké uvěřit, že Manchester City dohraje šampionát bez porážky, opce uvedená u bookmakera v 6:00, následovaná Chelsea (4:00) a Liverpoolem (9:00). Pokud jde o vstup do top 4 na konci ligy, Liverpool je na žebříčku 1,62, Tottenham s 2,4 a Arsenal s 2,9. Leicester se umístil s 20,0, aby skončil v top 6, a Everton s 35,0, zatímco pro vstup do top 10 má Burnley hodnocení 1,2, Everton 1,3, Watford 2,00 a Southampton 3,25. Vzhledem k tomu, že Watford má osmou ofenzivu v Premier League, viděli bychom jej s vysokou šancí v top 10.


Prin urmare, Manchester United este favorita la ocuparea locului secund, avand cota 1.6, urmata de Chelsea (4.00) si Liverpool (9.00). In ceea ce priveste intrarea in top 4 la finalul campionatului, Liverpool este cotata cu 1.62 in a face asta, Tottenham cu 2.4 si Arsenal cu 2.9. Leicester este cotata cu 20.0 sa termine in top 6, iar Everton cu 35.0, in vreme ce pentru a intra in top 10 Burnley are cota 1.2, Everton 1.3, Watford 2.00 si Southampton 3.25. Avand in vedere ca Watford are a opta ofensiva din Premier League, am vedea-o cu sanse ridicate la top 10.


Favoriti v sestupu jsou podle bookmakera Swansea, West Bromwich a Bournemouth, následováni Newcastle, Huddersfield, Brighton a West Ham, poslední 3 s podílem 4,00. V tuto chvíli mají Swansea, West Bromwich a Bournemouth 3 nejslabší ofenzivy, rovnající se Brightonu, a 3 nejhorší obranu Stoke, West Ham a Watford.


V polovině šampionátu jsou Harry Kane a Mohamed Salah nejlepšími střelci s 15 úspěchy, následují Sergio Aguero a Raheem Sterling s 12 vstřelenými brankami. Online dům vidí Harryho Kanea, který má kurz 2,25, jako favorita na zisk titulu nejlepšího střelce, následovaný Aguerem (4,5) a Salahem (5,00). Pokud jde o rozhodující kroky, De Bruyne, David Silva a Sane mají po 8, online dům vidí De Bruyne a Silvu jako favority v tomto ohledu s podílem 3,5, následovaný Sanem (4,00).


Další speciální sázky Premier League najdete zde


Zdroj fotografie Feat: www.ktuinsider.com