Manchester United - Everton, těžký zápas pro Red Devils

In ciuda valorii incontestabile a jucatorilor pe care ii are la dispozitie, Jose Mourinho nu a reusit sa formeze o echipa cu adevarat puternica, care sa se bata la titlu in acest sezon. United se lupta cu sanse mici pentru un loc de Champions League, insa calea mai usoara catre cea mai importanta competitie intercluburi din Europa pare sa fie castigarea Europa League in acest sezon. 2 egaluri a obtinut United in precedentele 2 partide din Premier League de pe Old Trafford, 1-1 cu Bournemouth si 0-0 cu West Ham, iar in aceasta seara cred ca va avea din nou un meci foarte dificil.

Everton hraje senzačně na svém hřišti, ale venku má problémy, na cizí půdě nevyhrál od 21. ledna, za tu dobu dvakrát remizoval a utrpěl 2 porážky, 3:2 s Tottenhamem a 3:1 na hřišti Liverpoolu. předchozí etapa. Tým Ronalda Koemana přijíždí do Manchesteru získat alespoň remízu, protože potřebuje body, aby se pokusil přiblížit 5. místu, které vede do Evropské ligy. Přestože nás navykli na ofenzivní hru, dnes se budou muset více soustředit na obranu, protože mají vepředu velmi cenný tým.

Vzhledem k velmi defenzivnímu systému hry už Manchester United není tým, který se předvedl a většinu zápasů vyhrál rozdílem 2-3 branek. Zápasy s týmy s nejnižším žebříčkem, které byly ještě nedávno jen formalitou, jsou nyní extrémně těžké vyhrát, o čemž svědčí 11 remíz, které United v této sezóně zaznamenali, z toho 8 doma v 17 odehraných zápasech.

Dnes jsem vsadil na nový vyrovnaný zápas, zvláště v prvním poločase, kdy ani jeden tým nebude příliš riskovat. Myslím, že United budou mít lepší držení míče a převezmou kontrolu nad hrou, ale dominance bude sterilní a Koemanův tým bude na hřišti velmi dobře umístěn a nebude dávat prostor hráčům hostí. S největší pravděpodobností bude po 45 minutách skóre vyrovnané.

Predikce: X Break @ 2.18 Unibet