Manchester United, favorit proti Leicesteru

Manchester United a Leicester City se připravují na setkání Community Shield. Pro žáky Claudia Ranieriho byla letošní letní příprava poměrně dobrá, ale nesmíme zapomínat na drtivé porážky, které utrpěli před některými giganty jako FC Barcelona a PSG. Ale to lze přičíst nedostatku zkušeností. || Česky: King James Version větší týmy. Bude se situace opakovat i letos? Pokud jde o skupinu, Claudio Ranieri má všechny důvody k radosti. Ztratil zatím jen N'Golo Kanteho, kterého doufá nahradit Nampalys Mendy, a přivedl Ron-Roberta Zielera a Ahmeda Musu.zápas s United se však Foxes nebudou moci spolehnout na Roberta Hutha, jeden z jejich nejdůležitějších lidí v sezóně 2015-2016. Bez něj se obrana bude muset vypořádat s útokem, který s největší pravděpodobností povede Zlatan Ibrahimovič, s Ericem Baillym a Henrikhem Mkhitaryanem. Jak už asi víte, Manchester by také mohl podepsat smlouvu s Paulem Pogbou, přestup, díky kterému by se stal jasnými favority v titulu.období přípravy, jedním z nejslabších momentů týmu je zápas s Borussií Dortmund. V zápase proti Leicesteru se nebudou moci spolehnout na Timothyho Fosu-Mensaha a Camerona Borthwick-Jacksona. == Je velká šance, že oba týmy skórují, a pokud na to vsadíte,

 

Situatia este diferita in Anglia, acolo unde Leicester a demonstrat sezonul trecut ca se poate bate de la egal la egal cu cele mai mari echipe. Se va repeta, oare, situatia si in acest an? In ceea ce priveste lotul, Claudio Ranieri are toate motivele sa fie fericit. Nu l-a pierdut pana acum decat pe N'Golo Kante, pe care spera sa-l inlocuiasca cu Nampalys Mendy, si i-a adus pe Ron-Robert Zieler si Ahmed Musa.

 

In meciul cu United, insa, Vulpile nu se vor putea baza pe Robert Huth, unul dintre cei mai importanti oameni ai lor din sezonul 2015-2016. Fara el, apararea va trebui sa faca fata unui atac care, cel mai probabil, va fi condus de Zlatan Ibrahimovic.

 

Atacantul suedez este unul dintre numele mari aduse de Mourinho in ultima perioada, alaturi de Eric Bailly si Henrikh Mkhitaryan. Dupa cum probabil stii deja, Manchester ar putea sa semneze o intelegere si cu Paul Pogba, transfer care i-ar transforma in favoriti clari la titlu.

 

Manchester nu s-a descurcat excelent in perioada de pregatire, unul dintre cele mai slabe momente ale echipei fiind meciul cu Borussia Dortmund. In partida cu Leicester, ei nu se vor putea baza pe Timothy Fosu-Mensah si pe Cameron Borthwick-Jackson.

 

Pariere

 

Sunt sanse mari ca ambele echipe sa inscrie, iar daca mizezi pe acest lucru, Sportingbet vám nabízí kurz 1 833. Pokud vsadíte na vítězství United, získáte navíc kurz 1,90