Marcatorii iti ramburseaza miza in Tottenham vs Juventus

Nejvyrovnanější dvojkolo tohoto týdne Ligy mistrů, soudě podle prvního kolo se odehraje ve středu od 21:45 mezi Tottenhamem a Juventusem. V kole byla remíza se čtyřmi góly, tým Serie A vedl už po 10 minutách 2:0 po gólech Higuaina. Kane snížil, takže vyrovnání vstřelil Eriksen. Je pravděpodobné, že dnes večer znovu skórují Higuain, Kane nebo dokonce oba. Pokud k tomu dojde a vaše sázka nebude úspěšná, vaše sázka bude vrácena u sázkové kanceláře Betano.


5a9fdc8c2933e_1520426124.jpg


Co dělat?


Orice utilizator Betano poate participa la promotie, pentru a fi eligibil trebuind sa plasezi un pariu pre-live si singur pe bilet pe una din urmatoarele piete in meciul dintre Tottenham si Juventus: “Primul gol marcat”, “Ultimul marcator”, “Marcheaza oricand”, “Jucatorul sa inscrie +2 goluri” sau “Hat-trick jucator”. Miza maxima este 50 lei, iar pariul nu trebuie inchis cu functia Cash Out. 


O odměně


Pokud vaše sázka nevyhraje a Higuain a/nebo Kane, nejlepší střelci obou týmů, skórují, dostanete sázku zpět, nahoru na 50 lei, do 24 hodin od konce hry. Ještě lepší zprávou je, že refundace přichází ve formě hotovosti, bez požadavků na obrat.


Shrnutí


· Pokud nemáte účet Betano, vytvořte si jej zde

· Umístěte předživou a single sázka na trh na trzích, které obsahují žetony, sázky uvedené výše, v zápase mezi Tottenhamem a Juventusem

50 lei

· Vrácení peněz bude poskytnuto do 24 hodin od konce ze hry, ve formě hotovosti, bez požadavků na registraci


Tito dva se do turnaje zaregistrovali 3krát