Marseille – PSG a Anderlecht – KRC Genk – kurz 2,20!

Marseille – PSG

thumb_58b2f65c75a6d_1488123484.jpg

Máme tým, který hraje výborně na svém hřišti, a máme tým, který si již nemůže dovolit dělat špatné kroky, pokud chce zůstat královnou Francie. Emeryho tým je bezpochyby lepší, pokud jde o hodnotu, ale OM na turné ukázal, že může být organizován dostatečně dobře, aby způsobil velké problémy. V této souvislosti se domníváme, že klasickému 1X2 bychom se měli vyhnout. Náš podíl bude směřovat ke dvěma dalším speciálním možnostem. První z nich se týká počtu rohů a druhý počtu karet.
 

Marseille klade velký důraz na kapely. Krajní obránci jsou velmi ofenzivní, Garciův tým posílal během 90 minut četné křížky. Tento aspekt, potvrzený možným defenzívnějším postojem OM, který donutí PSG hledat mezery, směřuje naši první sázku na rohové kopy.
 

Le Classique zůstává napjatou konfrontací. Vzhledem k tomu, že je již vyprodáno asi 63 000 vstupenek, bude mít nedělní zápas vznětlivou atmosféru. Fotbalisté tak budou extrémně motivovaní a ochotní podstoupit kost. Je tedy pravděpodobné, že se dočkáme nějakých žlutých karet a žlutých karet.Když se oba týmy střetly, je vidět, že Genk v roce 2013 Anderlecht neporazil, když vyhrál 2:1. Také v předchozích 6 přímých setkáních se "fialky" prosadily 4x. S ohledem na sílu, kterou předvádí na svém hřišti, jsme toho názoru, že Anderlecht je v tomto zápase velkým favoritem.

Anderlecht - KRC Genk

thumb_58b2f717ee84f_1488123671.jpg

Uitandu-ne peste rezultatele directe intregistate atunci cand cele doua echipe s-au intalnit, putem observa faptul ca Genk nu a mai invins-o pe Anderlecht in deplasare din 2013, atuncicand se impunea cu 2-1. De asemenea, in precedentele 6 intalniri directe “violetii” s-au impus de 4 ori. Asstfel, tinand cont de forta pe care o etaleaza pe teren propriu, suntem de parere ca Anderlecht este mare favorita in acest meci.

Tipy:

Marseille - PSG -> nad 8,5 cornere @ 1,38
Anderlecht - KRC Genk -> 1 @ 1,60