Maxbet a introdus optiunea Cashout

Aktualizace z listopadu 2019. Máte zde Sázení na domy nabízí výplatu peněz.

Toto nástroj je vynikající, pokud máte na tiketu pouze jednu nebo dvě další hry a aktuální výhra je vyšší než vsazená sázka a vy se rozhodnete eliminovat emoce pro zápasy, které jsou stále na tiketu. Sázku můžete také uzavřít, pokud si myslíte, že událost jde opačným směrem, než je vaše předpověď, a rozhodnete se snížit své ztráty.

Online sázkové kanceláře se v poslední době rychle vyvíjejí a zde nemáme na mysli pouze registrační bonus, ale také další aspekty.
 
Pokud tedy před 5–10 lety velký registrační bonus, bohatá nabídka, některé akce a podpora živého chatu přiměly zákazníky k výkřikům, že pro ně našli perfektní sázkovou kancelář, nyní tyto věci již nejsou důvodem k údivu a stávají se dokonce banalita
 
Jedna z nejužitečnějších možností pro sázející je Cashout nebo možnost vybrat peníze na tiketu během zápasu nebo před začátkem zápasu.

Aceasta unealta este excelenta in cazul in care mai ai doar unul sau doua partide pe bilet, iar castigul actual este mai mare decat miza plasata si decizi sa elimini emotiile pentru meciurile care mai sunt pe bilet. De asemenea, poti inchide pariul daca esti de parere ca un eveniment merge in directia opusa pronosticului tau si decizi sa-ti reduci pierderile.
 
Nedávno sázková kancelář Maxbet (klikněte zde pro recenzi) představila možnost Cashout, která jistě naláká sázkaře k registraci. Toto platí jak na počítači, tak na mobilu.

Chcete-li uzavřít sázku / tiket, musíte nejprve kliknout na sekci "Otevřít sázení" na hlavních sportovních sázkách nebo na '' Moje Účet '' seznam sázek. || To může být stejně dobré jako past, protože pokud stisknete tlačítko pro výběr peněz poprvé, před potvrzením, může se objevit touha vyhrát více, takže tiket spotřebuje další zápas.

Odata selectat butonul ‘’Cash Out’’, va trebui sa confirmati inainte ca sistemul sa calculeze plata. Asta  poate fi la fel de bine o capcana, fiindca daca prima data ai selectat butonul de cashout, inainte de confirmare ar putea interveni dorinta de castig mai mare, lasand astfel biletul sa-si consume si meciul urmator.
 

5bdf24cb79357_1541350603.jpg

 
Důležité je, že Maxbet zavedl možnost Cashout, díky této akci lze uložit mnoho tiketů před odehráním posledních zápasů. Možnost je samozřejmě dostupná i v případě jednoduché sázky (pouze na tiket).

Možnost výběru podléhá určitým podmínkám, takže v závislosti na události a výběru nemusí být vždy k dispozici. Stává se to zejména při sázení live, při nebezpečné akci nebo během bodu, mluvíme-li zejména o tenisu a volejbalu. Jedním z důvodů, proč může být tato možnost nedostupná, je aktualizace sázek.

Cu toate acestea, inaintea unui anumit eveniment nu exista nicio garantie ca optiunea Cashout va fi disponibila. Vezměte prosím na vědomí, že sázky zdarma nebo sázky zdarma se nekvalifikují pro nabídku Cashout, ale také že uzavřená sázka vyplacením nebude zohledněna při rolování jakéhokoli bonusu.

Zapnuto stránka- Podrobně najdete kompletní nabídku všech licencovaných online sázkových kanceláří v Česká republika.