Maxbet iti ofera 50 Kčfara depunere

AKTUALIZACE LISTOPAD 2019. Registrační bonus se stal 1800 lei a 50 lei bez vkladu je určen pro hráče, kteří hrají v kasinu a e-sportech.

AKTUALIZACE: kromě 50 Kčbez vkladu nyní Maxbet nabízí fantastický bonus 2 000 Kčpři registraci. Podrobnosti v tomto článku.

Všichni sázející sní o tom, že po registraci u určité online sázkové kanceláře dostanou bonus, aniž by riskovali své vlastní peníze.
 
Jedinou sázkovou kanceláří s takovým bonusem, skvělým pro sázkaře, je Maxbet (klikněte zde pro recenzi) , který nabízí také největší plný bonus na první vklad: 100 % až do 900 Kč. Donedávna přicházel s bonusem 30 lei bez vkladu, stačilo se jen zaregistrovat. Nyní Maxbet „navýšil sázku“, zvýšení tohoto bonusu bez vkladu na 50 lei. Jedinou podmínkou je, že po registraci můžete potvrdit své údaje zasláním kopie vašeho občanského průkazu (bulletin nebo pas).
 
Pro nahrání newsletteru nemusíte posílat e-mail, ale stačí přejít na ověřovací stránku. To lze nalézt na stránce, která představuje nevyvratitelnou nabídku. Po zaslání kopie s občanským průkazem a ověření účtu, abyste to věděli, bude vám zasláno potvrzení e-mailem, musíte zadat, do 7 dnů, in sectiunea ‘’Contul meu’’ si sa selectezi  tabul ‘’Bonus’’.  In casuta destinata codului promotional zadejte kód „50CASINO“, bonus lze získat u sportovních sázek nebo v kasinu.

Bonus bude připsán až poté, co odešlete e-mail na adresu [e-mail chráněn] s žádostí o toto nebo po použití služby živého chatu pro stejný účel. Bonus je platný 7 dní od okamžiku uplatnění nároku, po uplynutí této doby vyprší, v takovém případě se váš zůstatek vrátí na 0.
 
Bonus bude muset být vržen 40krát, maximální sázka, na kterou lze tento bonus hrát, je 2,5 lei. Pokud jste splnili úkol, bonus byl spuštěn do 7 dnů od připsání kreditu, abyste mohli vybrat výhry, musíte provést vklad ve výši alespoň 100 lei Maximální částka, kterou lze převést z bonusového zůstatku na hotovostní zůstatek, je 500 lei. Jakákoli částka, která překročí tuto hodnotu, bude ztracena (stále můžete vybrat 500 lei).
 
Pro ty, kteří loví bonusy, ale nejen to, jsou nabídky Maxbetu nepopiratelné. Zde odkazujeme jak na ověřovací bonus 50 lei, tak především na ten za první vklad ve výši 100 % až do výše 900 lei. Nabídka sázkové kanceláře Maxbet je také velmi bohatá, takže máte dostatek důvodů ji vyzkoušet.
 

Klikněte sem a získejte bonus 50 Kčbez vkladu