Přátelský zápas: CFR Cluj - NK Istra 1961 (přátelský zápas)

5956121fcbda8_1498812959.jpg

30. června 2017, Slovinsko, čas: 19:00

CFR Cluj je ve Slovinsku, kde se letos v létě připravuje na trénink. Velké plány mají "železničáři" na příští sezonu, ve které míří za titulem mistra. Poté, co porazili Vasile Miriuţă a přivedli na technickou lavici Dana Petresca, se lidé z Kluže rozešli ve složení Marc, Vâtcă, Tiago Lopes, Larie, Tânc, Šorša, L. Antal, Al. Neagu, Juan Carlos, Gomelt, D. Roman a Bud. Přišli místo toho Ad. Rus, Cr. Mane, Paulo Vinícius, Luchin, Al. Vlad, Balić, Hamed, Pelayo, Culi, Hoban, Vera, M. Coman a Bokila

CFR bude s novým týmem jistě mnohem silnější, ale „Bursucul“ potřebuje pár týdnů, aby vytvořil homogenní tým. Před odjezdem ze Slovinska porazil CFR Cluj v přátelském utkání hraném v Brašově 3:1 nově postupující Sepsi Sfântu Gheorghe. Ve Slovinsku budou hráči denně trénovat a Dan Petrescu se pokusí vylosovat první jedenáctku. "Bílé třešně" už odehrály přátelské utkání s Rusy z Anži Machačkaly, se kterým skončily nerozhodně 1:1. Branku Transylvánie vstřelil Billel Omrani po výborné přihrávce od Jeremyho Bokily. Za Rusy skóroval Thomas Phibel (73). Startovní tým Dana Petresca v přátelském utkání s Anzhi: Mincă - Camora, Horj, A. Mureşan, Peteleu - Al. Páv, Peter, Pelayo, Hamed - Omrani, Bokila. Sestava z druhé části hry: Vâtcă - L. Rus, Vinicius, Balić, Al. Vlad - Filipe Nascimento, Hoban - Nouvier, Sârbu, M. Coman - Vera.

Celkový počet gólů nad / méně
Kurz nad 2,5 1,67 BETHANE
Pod úrovní 2,5 2,08 BETON
 
★ Tým, který trénuje Dan Petrescu, má kurz 1,67 na BETANO vyhrát zápas s NK Istra

★ CFR Cluj – NK Istra má kvótu 3,90 na BETANO skončí remízou

★ Chorvatské vítězství v přátelském utkání s CFR má kurz 4,45 na BETANO

★ "Železničáři" mají kurz 2,45 na BETANO pokud vyhrají oba poločasy s NK Istra

★ "Bílé třešně" mají podíl 2,20 na BETANO pokud budou mít výhodu během přestávky s Chorvaty

Cluj sehraje také přípravná utkání s NK Istra 1961 (Chorvatsko, 30. června), NK Aluminij (Slovinsko, 2. července), FK Voždovac (Srbsko, 4. července) a FK Žalgiris Vilnius (Litva, 6. července). První soupeř, NK Istra 1961, skončil na 6. místě v chorvatském šampionátu 10 týmů. "Žlutozelení" sehráli letos v létě dva přátelské zápasy, aniž by žádný vyhráli, s ND Gorica (1-3) a Anzhi Makhachkala (1-1).
 

Předpověď: CFR Cluj - NK Istra 1961: CFR nad 1,5 ( 1,67 na BETANO)