Zápas s vysokým potenciálem rychlého zisku

Přátelský zápas mezi dva týmy z Norska, Fredrikstad a Elverum, týmy, které jsou v různých ligách. Fredrikstad má normálně první šanci v tomto zápase sestoupil do třetí ligy. Fredrikstad skončil v minulé sezóně na 11. místě, ale zaostával jen o tři body. První tým, který sestoupil, Bryne, tým na 13. místě, nasbíral jen o tři body méně, 30 bodů. Fredrikstad stále pokračuje v sérii přátelských zápasů, v nové sezóně tým začne začátkem dubna. Zatím méně úspěšné zápasy pro Fredrikstad v tomto tréninkovém tažení, pouze s jedním vítězstvím, jednou remízou a třemi porážkami. Na Fredrikstadovi se mi líbí, že hraje během tohoto tréninkového období otevřeně, tým dává góly, ale dostává ještě více gólů. || Angličtina: King James Version: Elverum || Tým je neporažen ve 2 soutěžních zápasech a má 2 po sobě jdoucí výhry Elverum mělo dobrou sezónu s 20 výhrami, čtyřmi remízami a dvěma porážkami. Tým byl velmi dobrý v ofenzivě s 68 vstřelenými brankami ve 26 brankách, průměr přes 2,5 vstřeleného gólu na zápas. Tým obdržel pouze 13 branek ve 26 etapách. Dobrá série z loňské sezóny pokračovala i v přátelských zápasech, tým šest přátelských utkání vyhrál a dvakrát remizoval. Potenciál týmu je ale velký, mužstvo v těchto přátelských zápasech hodně bodovalo. Elverum v tomto zápase začíná druhou šancí, ale vzhledem k tomu, že jde o přátelské utkání, nepřekvapilo by mě utkání, ve kterém může Elverum opět získat kladný výsledek, remízu nebo možná i vítězství.

Fredrikstad este o echipa din a doua liga din Norvegia, insa echipa se cam chinuie an de an sa ramana aici si sa nu retrogradeze in a treia liga. Sezonul trecut Fredrikstad a terminat pe locul 11, insa a fost la doar trei puncte de retrogradare. Prima echipa care a retrogradat, Bryne, echipa de pe locul 13, a acumulat cu doar trei puncte mai putin, 30 de puncte. Fredrikstad inca isi continua seria de meciuri amicale, echipa va debuta in noul sezon la inceputul lui Aprilie. Deocamdata meciuri mai putin reusite pentru Fredrikstad in aceasta campanie de pregatire, cu doar o victorie, un egal si trei infrangeri. Ce imi place la Fredrikstad este faptul ca joaca deschis in aceasta perioada de pregatire, echipa inscrie goluri, dar primeste si mai multe goluri.

Elverum a fost cu divizie mai jos,insa echipa a castigat la pas grupa a doua si anul acesta echipa va juca in a doua liga din Norvegia. Elverum a avut un sezon bun, cu 20 victorii, patru egaluri si doua infrangeri. Echipa a fost foarte buna in ofensiva cu 68 de goluri inscrise in 26 de goluri, o medie de peste 2.5 goluri inscrise pe meci. Echipa a primit doar 13 goluri in 26 de etape. Seria buna din sezonul trecut a continuat si in meciurile amicale, echipa a castigat sase meciuri in amicale si a remizat de doua ori. Insa potentialul echipei este mare, echipa a inscris foarte mult in aceste meciuri amicale. Elverum porneste cu sansa a doua in acest meci, insa avand in vedere ca este meci amical nu m-ar mira ca sa vedem un meci in care Elverum poate scoate din nou un rezultat pozitiv, un egal sau poate chiar o victorie. 

Naposledy se oba týmy střetly v sezóně 2013 a Fredrikstad tehdy vyhrál oba zápasy 2:1 doma a 1:0 venku. Nic se ale nepodobá té sezóně, ve které sestoupil Elverum a Fredrikstad dokázal skončit těsně před sestupem. Fredrikstad je tým na 9-12 místě v OBOS-Ligaen.

Můj názor je, že oba týmy vstřelí mnoho gólů a nemyslím si, že by někoho překvapilo, kdybychom v tomto zápase viděli ještě více než pět vstřelených gólů.

Kurz 1,66 naUnibet za zápas s alespoň třemi vstřelenými góly.