Meci fara griji, Voluntari - Botosani

Na stadionu „Anghel Iordanescu“ ve Voluntari domácí hrají dnes (ne v neděli) poslední zápas 11. kola Play-out s týmem, který připravuje Leo Grozavu. Zápas přichází tři dny po nejvyšším výkonu klubu Ilfov, kvalifikaci ve finále Rumunského poháru poté, co ve čtvrtek dokázali vyřadit CS Univ Craiova v semifinále.

Domácí nemají se sestavou pro tento zápas žádné problémy, jedinou překážkou by mohla být únava nahromaděná po zápase v poháru s Oltenians. Tým, který připravil Claudiu Niculescu, je ve hrách hraných doma v play-out neporažen.
 
Na druhou stranu, Moldavané získali první vítězství ve frontě Tg Mures, 2:0 v minulém kole, po sérii čtyř po sobě jdoucích remíz. mají pět remíz z 10 odehraných zápasů v Play-out. Za těchto podmínek, s přihlédnutím k tomu, že jsme na konci sezóny a hostitelé myslí spíše na finále poháru, i když v první fázi mě lákalo jít na góly po historii přímých zápasů dvou jsem rozhodl být opatrný. Uvidíme, jestli jsme udělali chybu nebo ne, zítra po 15:00, zápas se hraje od 13:00

Pauza nebo konec X
cota 1,67
100 lei

Superbet