Zajímavý zápas dnes, ale v Copa Libertadores!

Dnes hrajeme zápas v Copa Libertadores v 8. skupině. Řeč je o zápase mezi Chilany z Deportes Iquique a Zamorou z Venezuely. Je to těžká skupina pro oba týmy. Zamora má malou šanci na třetí místo a tým v této skupině skončí určitě poslední. Dnešní vítězství by zajistilo Deportes Iquique přítomnost alespoň na Copa Sudamericana v další fázi. || English: King James Version || Deportes Iquique || ve skupině, 0-1 s Guarani, 2-3 s Gremio. Týmu se ale podařilo jasně vyhrát v Zamoře 4:1, což mu dává první šanci kvalifikovat se na Copa Sudamericana na třetím místě. Byl to zápas, který hráči Deportes Iquique kontrolovali od hlavy až k patě. Dnes je čeká lehký zápas, zápas se bude hrát v Chile, v Calamě na stadionu Zorros del Desierto. Toto ale není stadion, kde hrají své domácí zápasy Deportes Iquique. Mezi Iquique a Calamou je to vzdálenost asi 350 kilometrů, ale nemám obavy, že by stadion nebyl v době zápasu plný. Deportes Iquique hraje v šampionátu také dobře, v 11 etapách prohrál pouze jeden zápas a je na třetím místě šampionátu za skvělými týmy Chile, Colo Colo a U of Chile. Deportes Iquique nehrál v Copa Libertadores od roku 2013. Ani tehdy nehrál příliš přesvědčivě, ale nyní nechce trenér Vera nakopnout příležitost, kterou jeho hráči mají, totiž zahrát si alespoň ve vyřazovacích fázích Jihoamerického poháru. Domácí dnes budou nadávat do konce života.

Deportes Iquique este o echipa din Chile, o echipa care a pierdut primele meciuri in grupa, 0-1 cu Guarani, 2-3 cu Gremio. Insa echipa a reusit o victorie clara la Zamora cu 4-1, victorie care ii ofera prima sansa la calificarea in Copa Sudamericana de pe locul trei. A fost un meci pe care jucatorii lui Deportes Iquique l-au controlat de la un cap la altul. Vor avea meci usor astazi, meciul se va juca in Chile, la Calama pe stadionul Zorros del Desierto. Insa nu acesta este stadionul pe care isi disputa echipa Deportes Iquique meciurile de pe teren propriu. Este o distanta de aproximativ 350 kilometri intre Iquique si Calama, insa nu imi fac griji ca stadionul nu va fi plin la ora meciului. Deportes Iquique joaca bine si in campionat, a pierdut un singur meci in 11 etape si se afla pe locul trei in campionat, in spatele marilor echipe din Chile, Colo Colo si U de Chile. Deportes Iquique nu a mai jucat din 2013 in Copa Libertadores. Nici atunci nu a jucat foarte convingator, insa acum antrenorul Vera nu vrea sa dea cu piciorul la ocazia pe care o au jucatorii sai, si anume sa joace macar in fazele eliminatorii din Copa Sudaemricana. Cu siguranta jucatorii echipei gazda vor face spectacol si astazi. 

Zamora je stejný jako Deportes Iquique na třetím místě v Primera Division Venezuely. Hra týmu ale není tak přesvědčivá, tým ztratil body v šesti ligových zápasech, třech porážkách a třech remízách. Zamora má tenkou várku a Stifano se v tomto zápase rozhodně pokusí omezit poměry skóre. Stifano je přesvědčen, že když se Deportes Iquique podařilo vstřelit čtyři góly ve Venezuele, určitě se jim dnes podaří dát mnoho gólů. Zamora má na kontě tři porážky ve třech zápasech a slabý brankový průměr, pouze dva vstřelené góly ve třech fázích. Místo toho tým obdržel devět branek ve třech fázích: 0-2 s Gremiem, 1-3 s Guarani a 1-4 s Deportes Iquique. Zamora se také zúčastnil Copa Libertadores v roce 2015 a poté tým prohrál na běžícím pásu: 0-3 a 2-3 se Santiago Wanderers, 0-5 a 1-5 s Boca Juniors, 0-4 a 0-1 s Palestinem. Jsou slabým týmem, týmem, který se v tomto zápase nemůže příliš napínat, možná jim bude jedinou útěchou, když omezí poměry skóre, nebo se jim povede útěcha gól. V posledních 10 venkovních zápasech Copa Libertadores má Zamora remízu a devět porážek a velmi špatný gólový rozdíl 5:25.

Myslím, že Zamora dnes dostane hodně gólů, Deportes Iquique toho je schopen. Chilský tým hraje na svém hřišti velmi dobře.
Moje předpovědi pro tento zápas v pořadí spolehlivosti:

Více než 2,5 gólu, kurz 1,65 na SuperBet
Obě skóre, kurz 1,85 na | || 545 SuperBet
Oba skórují více než 2,5 gólu (GG3 +), kurz 2,15 na SuperBet
Deportováni -1,5 H1, kurz 2,20 na SuperBet