Zápas dvou dobrých přátel, Hagiho a Contry. Ale uvidíme, jestli to přátelství bude i na hřišti

Určitě ne být velkolepý zápas. Přátelství dvou trenérů se do zápasu nepočítá.
 

58c6bc380ea89_1489419320.jpg

Budoucnost Steaua dávno předběhla. Ale Viitorul má dnes zápas s Dinamem. V tuto chvíli je Viitorul na druhém místě v play off. Tým má 26 bodů. Začalo se polovičními body. Dinamo Bukurešť má 21 bodů, ale tým zažívá dobré období pod velením Cosmina Contry.

Od příchodu Contry má Dinamo Bukurešť čtyři po sobě jdoucí vítězství, tři v šampionátu a jedno v poháru. Poslední vítězství bylo na hřišti Severinu proti Pandurii Targu Jiu 2-0. Contra má některé důležité absence: Branescu, Marici a Mahlangu. Mihai Popescu, Serban, Tarcoveanu a Dielna hrají také, ale hráli méně. Mnoho absencí, vzhledem k tomu, že jde o velmi důležitý zápas, dobře v posledních fázích, takže v posledních třech zápasech tým dvakrát prohrál 0:1, na CFR Cluj a na Astra Giurgiu. Důležité absence pro Hagiho kapelu: Nimely a Lopez, ale chybět budou i Cicaldau, Stoica, Bogdan a Cioabla.

Viitorul daca va reusi sa castige astazi echipa va reveni pe locul 1 in Liga 1. Insa echipa nu a jucat asa bine in ultimele etape, astfel ca in ultimele trei meciuri echipa a pierdut de doua ori cu 0-1, la CFR Cluj si la Astra Giurgiu. Absente importante si pentru trupa lui Hagi: Nimely si Lopez, dar vor mai lipsi si Cicaldau, Stoica, Bogdan si Cioabla. 

V posledních šesti přímých zápasech dokázaly oba týmy skórovat a celkově byly přímé zápasy velmi efektní. V letošní sezóně se oba týmy střetly dvakrát.

V Ovidiu týmy remizovaly 1:1 a v zápase hraném v Bukurešti vyhrál Viitorul 2:1.

Vsadím na zápas, ve kterém oba týmy skórují. Kurz 1,95 na Betfair.