Zápas, který může dostat Astru Giurgiu na stupně vítězů

Cine se astepta acum ceva timp la astRa ? Cu o victorie astazi Astra isi asigura in proportie mare prezenta in playoff.
 

58b830987e61b_1488466072.jpg

CSM Iasi po zápase s CFR Cluj na konci „rozpoznal“, že v této sezóně bude hrát znovu v playout. Moldavský tým má po 24 etapách na kontě 26 bodů. Tým měl i v letošní sezóně oscilační průběh a fakt, že hrál v evropských pohárech (u nich premiéra), jako by přikládal vývoji týmu ještě větší váhu. Je však pro ně dobře, že cesta byla v Evropě krátká, protože kdo ví, co se s tímto týmem stane. Každopádně špatný kurz pro Iasi, je pravda, že tohle je hodnota týmu a nemyslím si, že tento tým v play off moc lidí vidí. Zápas s Astrou se měl hrát 9. února, ale stav trávníku to neumožňoval.

Astra Giurgiu právě hraje. Tým Sumudica má ale obrovskou šanci. Týmy na prvních šesti místech sehrály s každým 25 zápasů. Astra má ale méně odehraný zápas, dnes po termínu. V tuto chvíli má tým 38 bodů a vítězstvím by Astra Giurgiu dosáhla na 41 bodů a dostala by se na třetí místo. Něco, co u tohoto týmu na začátku prosince nikdo nedoufá. Tým je ale ve špičkové formě, tým má na kontě šest vítězství v řadě. Velký boj je o místa v play off. Steaua a Viitorul jsou již kvalifikovány do play off. Zbývajících pět týmů bojujících o další čtyři místa dělí dva body. Každý z těchto týmů může spadnout do playout. Myslím si, že osobní názor, že tým, který v playout neuspěje, bude Gaz Metan Medias, tým, který nejeví velký mediální zájem, i když do začátku roku se toho udělalo hodně. Ale mezi sedmi nejlepšími, které se nyní řadí v Liga1, je Gaz Metan Medias nejméně v týmové formě.

Zářijový zápas hraný v Giurgiu skončil vítězstvím Astry 1:0, gólem vstřelil Budescu z penalty v závěru zápasu.
Dnes bude bankovní válka, na jedné straně Florin Prunea z Iasi a na druhé straně Marius Sumudica z Astry.

Pravděpodobné týmy pro tento zápas by byly:
Iasi: Caparco - Bosoi, Mihalache, Frasinescu, Sato - Bole, Mitic, Rauta, Stefanescu - Cristea a Golubovic | || 539
Astra: Lung – Stan, Sapunaru, Fabricio, Junior Morais – Seto, Lovin – A.Ionita, Budescu, Teixeira si Daniel Niculae


Astra se daří v přímých zápasech s Iasi. Bilance posledních 12 přímých zápasů: 8 vítězství Astry, 2 remízy, 2 vítězství Iasi.

Bude to boj až do poslední fáze, zvlášť po dnešním zápase. Victoria Astra posune tým na třetí místo a vytáhne Dinamo pro tuto chvíli z play off.
Ale v poslední fázi Steaua nastřádá tři body, Viitorul to může opustit snáz s CFR. Dinamo si s Pandurii nezahraje a Astra - Botosani může skončit jedině vítězstvím Astry.
Nejvyrovnanější zápas bude mezi Craiovou a Gaz Metanem, zápas, který rozhodne poslední tým play off.

Takže pro napětí až do poslední fáze vyberu pro tento zápas tu nejsprávnější možnost, vítězství Astry, kurz 1,80 na Betfair. || 550