Zápas s Athletic Bilbao by mohl být pro Garyho Nevilla rozhodující

Pod Garym Nevillem měla Valencia letos extrémní sezonu slabou, v kterou nedokázal zaujmout ani na domácím šampionátu, ani v evropských soutěžích. V Lize mistrů měl tým katastrofální průběh, dvě vítězství a 4 porážky, které mu však umožnily skončit na 3. místě ve skupině a postoupit na evropské jaro, do Evropské ligy. Tam se Valencia v 16. kole střetla s Rapidem Vídeň, který porazila s celkovým skóre 10:0, v tu chvíli začali někteří lidé doufat v možný návrat týmu. 530

 

Intre timp, insa, aceasta a acumulat noi rezultate negative, printre care se numara o infrangere incampionat in fata rivalilor locali de la Levante si o infrangere in Europa League pe terenul lui Bilbao. In aceste conditii, Neville se afla intr-un moment decisiv pentru cariera sa in fruntea echipei spaniole. In deplasare, dupa cum a recunoscut chiar el, Valencia a practicat un joc extrem de slab, iar acum, pe teren propriu, in fata unui stadion plin, este obligat sa le demonstreze fanilor care si-au pierdut increderea in el ca inca poate obtine rezultate remarcabile.

 

Cotele caselor de pariuri pentru meciul dintre Valencia si Bilbao

 

Sportingbet

Unibet

Winmasters

NetBet

Fortuna

Valencia

2,80 | || 573

2.85

2.86

2,90

2,90

Atletické Bilbao

2,40 || | 597

2.55

2,48

2,45

2,45

 

Atheltic Bilbao přichází po sérii z pěti po sobě jdoucích vítězství. Navíc v posledním mistrovském zápase, který jeho hráči vyhráli 3:1 nad Realem Betis, si Ernesto Valverde nechal odpočinout některé z nejdůležitějších lidí, včetně Oscara de Marcose, Benata, Xabi Etxieta nebo Aritze Adurize. , druhý však vstupuje na konci hry. || . Athletic Bilbao pravděpodobně vezme v potaz fakt, že Valencia ve 3 z těchto zápasů inkasovala gól a pravděpodobně vyvine značné úsilí, aby skóroval. Valencie se tak bude muset vyvarovat gólu vstřeleného v první polovině zápasu a obránci si budou muset dávat pozor kolem Aritze Adurize, hlavního střelce Basků.

 

In competitiile europene in acest an, Valencia a avut parte de doua victorii si doua infrangeri pe Mestalla. Athletic Bilbao probabil va tine cont de faptul ca Valencia a primit gol in 3 dintre aceste partide si probabil va face un eforturi considerabile pentru a marca. Astfel, Valencia va fi nevoita sa evite un gol marcat in prima parte a meciului iar fundasii vor fi nevoiti sa aiba grija in preajma lui Aritz Aduriz, principalul om de gol al bascilor.

 

Aduriz prodal do Bilbaa dokonce i Valencia, která v té době věřila, že 2,5 milionu eur je pro 35letého útočníka velmi dobrá částka. Místo toho vzali Alvara Negreda, který to nepotvrdil. Celkově se jednalo o dvě z nejneinspirovanějších rozhodnutí vedení ohledně převodů. Bilbao v této sezóně porazilo Valencii již 3x, naposledy 3:0 právě na Mestalle. Ve skutečnosti to byla porážka, která Nevillovým studentům přistřihla křídla po dvojzápase s Rapidem Vídeň. Zápas se hraje ve čtvrtek večer ve 20:00.