Meciul ''ranitilor'', Atletico Mineiro - Avai

Independencia od Belo Horizonte se odehraje v noci "zápas raněných", doslova a do písmene. Oba týmy trápí body, domácí pouze tři a po čtyřech kolech hledají první vítězství, hosté s jedním nasbíraným bodem navíc, čtyřmi, a znovu použít jeden cíl!

Na druhou stranu důležité absence v obou táborech způsobené zraněními nebo spory mezinárodních přátelských utkání v tomto období.

Trenér Claudiny Oliveira bez Judsona a zraněného Juniora Dutry bude moci těžit z návratu pravého obránce Leandra Silvy, suspendovaného v minulé sezóně, a nového přestupu záložníka Juana, bývalého brazilského reprezentanta, hráče s působivým životopisem ve věku 35 let. . sai: São Paulo, Arsenal, Fluminense, Flamengo.

Trenér hostí Roger Machado se v utkání s Avai nebude moci spolehnout na starší absentéry Adilsona, Leonarda Silvu a Marcose Rocha, stále zraněné, ani na internacionály Cazarese a Otera, kteří odešli na zápasy svých národních týmů, Ekvádor a Venezuela. 526

In aceste conditii, numeroase absente si motivatie, ma astept la un joc deschis in care fiecare echipa va cauta sa incline balanta victoriei si cu reusite de ambele parti.

Oba dávají přes 2,5 gólu
cota 2,45
100 lei

více než 1,5 gólu v prvním opakování
cota 2,38
100 lei

Betano