Meciul sezonului pentru ambele echipe.

Capul de afis al acestei seri este de departe mult asteptatul  : AS Monaco - Manchester City
 

thumb_58c9128522a7a_1489572485.jpg

Tým Pepa Guardioly, jasně favorizovaný po zápase 5:3 na každý s každým, který pravděpodobně představoval i osmifinálový zápas, oznámil, že přijede na Stade Louis vstřelit alespoň jeden gól s vědomím, že pokud přijedou do Monaka, doufají, že výsledek bude určitě obrana občanů nakonec ustoupí vzhledem k útočné síle, kterou mají Francouzi na Leonarda Jardima.

Monako má fantastickou sezónu v Ligue 1, je na prvním místě 3 body za úřadujícím šampionem PSG, ale nemyslím si, že to je jejich hlavní devíza. || English 515
Ros-albii au de departe cel mai bun atac din Franta reusind sa scrie 84 goluri in 29 etape si asta ma face sa cred ca Monaco va reusi sa inscrie de cel putin 2 ori in aceasta seara la fel cum facuse si in tur cand Monaco conducea 2-1 la pauza , nesansa facea ca Monaco sa rateze o lovitura de pedeapsa in inceputul reprizei secunde iar acolo cred eu ca a fost punctul mort al francezilor.

Žádný z týmů nemá velkou nedostupnost se teprve uvidí, ale jestli dnes večer nastoupí střelec gólu z Monaka Radamel Falcao, 24 hodin před rozhodujícím zápasem o čtvrtfinále si není jistý.

Navrhuji tedy kurz 2 .

AS Monaco - Manchester City DG1 2+ @ 2,00