Meciurile amicale iti aduc 70 Kčfreebet

Tento víkend si většina domácích šampionátů odpočine pro národní fotbalové týmy hrát přátelská utkání. Mezi galantskými týmy se odehraje několik zápasů, pravděpodobně budou v pokušení uzavírat sázky. V tomto smyslu vám online domov Fortuna nabídne odměnu bez ohledu na to, zda jsou vaše sázky výherní nebo ne. Hovoříme o denní sázce zdarma 10 Kčod 22. března do 28. března.


5ab274fb5404f_1521644795.jpg


Co mám dělat?


Všichni rumunští občané, kteří mají online účet u Fortuny nebo si vytvoří jeden v těchto dnech mají nárok na povýšení. Chcete-li získat sázku zdarma, stačí podat dvě sázky denně, které budou obsahovat pouze přátelská mezizápasová utkání. Minimální sázka je 20 lei a minimální kurz je 1,5. Aby se předešlo komplikacím, musí být každý zápas odehrán ve stejný den, kdy vsadíte. Můžete sázet živě i před živým přenosem, ale nezapomeňte dodržovat podmínky


O odměnách


Přátelské zápasy vám přinesou 70 Kčzdarma, za každý den uzavřete dvě přátelské sázky , každý alespoň 20 lei as minimálním kurzem 1,5 a obdržíte sázku zdarma v hodnotě 10 lei. Ihned po vypořádání druhé sázky dne obdržíte sázku zdarma. Platí 7 dní od připsání kreditu a lze jej umístit na jakýkoli sport, minimální poplatek není stanoven. Ale řekněme, že 8,00 je maximální kurz sázky / tiketu. Proto vám sázka zdarma může přinést maximálně 70 lei v hotovosti, protože nezapomeňte, že v případě vítězné sázky zdarma se nepřipisuje hodnota sázky zdarma, ale pouze zisk.


Abstrakt


· || | 536 Daca nu ai cont la Fortuna creeaza-ti unul aici

· Vsaďte si denně dvě sázky na přátelská utkání mezi 22. březnem a 28. březnem

· Minimální vklad každé sázky je 20 Kča minimální kurz je 1,5

· Za každý den, kdy tak učiníte, získáte sázku zdarma v hodnotě 10 Kč

·         Freebeturile sunt disponibile timp de 7 zile, cota maxima al fiecaruia fiind 8.00


Pečlivě vybírejte sázky, které chcete podat