Způsoby vkladu a výběru u Betano

Při svém vzniku v online prostředí sázková kancelář Betano || | 530 nu starnea prea mult interes si asta nu neaparat din cauza ofertei, ci fiindca nu era mediatizata. Odata cu oferta foarte bogata prezentata la EURO 2016, aceasta a urcat rapid in topul jucatorilor.
 
Registrace u Betano trvá dvě minuty nebo ještě méně, na rozdíl od jiných online sázkových kanceláří zde jsou všechna data, která potřebujete vyplnit, soustředěna na jedné stránce, což je vizuálně výhodné. Je zřejmé, že pokyny společnosti Betano jsou velmi jasné o každém poli, které musíte vyplnit, takže není třeba se registrovat.
 
Přesvědčte se sami, jak snadné je zaregistrovat se na Betano >>>
 
Myslíme si, že není nutné říkat, že při registraci musíte zadávat skutečné údaje z bulletinu. Upozorňujeme, že musí potvrdit vaše údaje do 30 dnů od registrace, často k tomu stačí pouze kopie bulletinu. V opačném případě bude váš účet pozastaven a znovu otevřen, jakmile potvrdíte své údaje.
 

58fef7fed5e8d_1493104638.jpg
 

Kolik metod vkladu existuje ve společnosti Betano?


Prvním krokem po registraci je konzultovat nabídku daného dne. Na Betano jsou denně stovky nebo i tisíce zápasů a nebavíme se zde jen o fotbale, ale také tenisu, basketbalu, házené a dalších více či méně známých sportech. A nadšenci do kasin se mají z čeho těšit, protože Betano nabízí spoustu takových her.
 
Prvním impulsem po konzultaci nabídky, vlastně logickým, je tedy složení zálohy. Betano nabízí 4 způsoby vkladu, respektive výběr, přičemž druhý musí být proveden pomocí poslední zvolené metody vkladu. Můžete tedy provést vklad kreditní kartou, virtuálními peněženkami Skrill a Neteller, respektive Paysafecard. Žádná z těchto metod není zpoplatněna.

V případě výběrů získáte dva výběry zdarma po dobu 30 dnů, poté je provize 3 % za každý další výběr. Probíhající výběr můžete také kdykoli zrušitpoti anula oricand o retragere in curs, Doba zpracování výběru je jeden pracovní den pro uživatele s virtuální peněženkou dva dny pro kreditní kartu. V případě virtuálních peněženek je částka okamžitě připsána na účet, zatímco při výběru kartou můžete počkat ještě několik hodin, maximálně jeden pracovní den, než se částka objeví na kartě.
 

1. Bankovní karta


Chcete-li provést vklad bankovní kartou, musíte nejprve vyplnit údaje o kartě (číslo karty, název karty, CVC, datum vypršení platnosti). Minimální vklad je 20 lei a maximální 20 000 lei, přičemž částka peněz je okamžitě převedena na účet Betano. Abyste mohli vybírat touto metodou, váš poslední vklad musí být proveden kreditní kartou. Minimální částka k výběru je 120 lei a maximální 8 000 lei.
 

2. Skrill / Skrill 1 klepnutím


Chcete-li použít Skrill, potřebujete pouze e-mailovou adresu a heslo vaší virtuální peněženky. Minimální vklad je 20 lei a maximální je 20 000 lei. Skrill 1-Tap vám pomůže vkládat rychleji pomocí metody Skrill, stačí zadat heslo Skrill a částku, kterou chcete vložit, nikoli e-mailovou adresu. Je zřejmé, že i zde je minimální výše vkladu 20 lei a maximální 20 000 lei. Minimální výběr prostřednictvím Skrill je 120 lei.
 

3. Neteller


Pro odeslání u Neteller je nutné zadat ID, skládající se z 12 číslic, ale také bezpečné ID Neteller, skládající se z 6 číslic nebo dvoufázového autentizačního kódu. Minimální vklad je 40 lei a maximální je 20 000 lei. Minimální výběr je 120 lei a tímto způsobem.
 

4. Paysafecard


Pro vkládání s Paysafecard musíte mít takovou kartu, kterou lze zakoupit na několika tiskových místech. Stačí vyplnit částku, kterou chcete vložit, poté se přihlásit na mypaysafecard a napsat kód na kartu. Minimální vklad je 20 lei a maximální je 4 000 lei. Je třeba poznamenat, že Betano je jediná sázková kancelář, která vám umožňuje provádět výběry pomocí Paysafecard. Minimální výběr je 120 lei.